voor onze Geachte parochianen, Zoals gebruikelijk organiseren de gezamenlijke kerken in de maand januari de aktie gezinsbijdrage voor hun eigen parochiekerk. Ook wij sluiten ons hierbij aan. De komende week zullen onze medewerkers bij u de envelop afleveren met daarin de nodige informatie over deze aktie. Nieuw daarbij is het info- boekje waarin u alle informatie vindt over onze parochie. Tevens vindt u hierin het financiële overzicht over het afgelopen jaar 1998. Verder verwijzen wij u gaarne naar de bijgesloten brief waarin u meer informatie gegeven wordt. Wij hopen ook dit jaar weer op uw steun te mogen rekenen en danken u daar reeds bij voorbaat voor. Kerkbestuur Parochie IT. Matthias Castenray Het Bestuur. v de vL kindertelefoon De kindertelefoon zoekt versterking - 3 - De Kindertelefoon zoekt: Het team van de Kindertelefoon heeft dringend uitbreiding nodig. Wij zoeken daarom enthousiaste mensen, met een open oor en hart voor kinderen. Wij vragen vrijwilligers om elke week vier uur aan de telefoon te zitten, tus sen IA.00 en 20.00 uur. Daarnaast nemen alle vrijwilligers deel aan de maandelijkse werkbespreking. Nattiurlijk word je terdege op het telefoonwerk voorbereid. Je volgt eerst een basistraining die ongeveer 10 dagdelen duurt In deze training wordt aandacht besteed aan thema's die voor kinderen en jongeren belangrijk zijn, aan gespreksvaardigheden en aan de sociale kaart Na enkele weken word je door een maatje ingewerkt in het telefoonwerk. De Kindertelefoon biedt: De Kindertelefoon biedt boeiend en afwisselend werk, waarin je veel kunt leren en wat je veel voldoening kan geven. Werk met een enthousiast en ge zellig team. De werkzaamheden vinden plaats in Venlo. Uiteraard krijg je een reiskostenvergoeding en ben je verzekerd. Geïnteresseerd? De Kindertelefoon start in maart weer met een basistraining voor nieuwe vrijwilligers. Ben je geïnteresseerd? Vraag dan een informatiefolder en een aanmeldingsformulier aan op het kantoor (077 351A057, onder kantoortijd) Na ontvangst van je aanmeldingsformulier zal een van de beroepskrachten een afspraak met je maken voor een kennismakingsgesprek.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 3