ALP PRINSE KOMPENEEJ vvinstyooriiitzichtert^ met oog voor de sajnenleving? Pat is iets voor mij maar Rabobank Zevenrode DAMESKOOR Zaterdag 23 jan. 19.00 uur: H. Mis. Woensdag 27 jan. 19.30 uur: H. Mis L.V.B. (Jaarvergadering). Donderdag 28 jan. 19.45 uur: Jaarvergadering dameskoor. - 12 RG Duurzaam Aandelen Fuind beleggen niet oog voor rendement én sai Robeco en Rabobank introduceren RG DuurzaamAandelen Fund. Het beleggingsfonds waarmee u investeert in duurzame ondernemingen. Want bij de wereldwijde selectie van aandelen geven drie criteria de doorslag: Planet, People, Profit. Alleen bedrijven die hun beleid afstemmen op mesn milieu en uiteraard de beste rendementsverwachtingen hebben, komen in aanmerking. Geïnteresseerd? Kosteloos inschrijven kan tot en met 5 februari 1999, 15.00 uur. Informeer bij de adviseur van Rabobank Zevenrode of kijk op internet: www.rabobank.nl 23 januari bijeenkomen om 20.00 uur bij café Hesen voor de receptie van Prins Roel I Denk bij alle gelegenheden aan muts, kiel en medailles secr. Jac. Seijkens, tel. 0478 571892 De Coöperatieve Centrale Raiffeisen Boerenleenbank B.A., de bij haar aangesloten banken en Rabo Securities N.V. zijn geregistreerd bij de STE te Amsterdam. De waarde van een belgging kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten zijn geen garantie voor de toekomst. Genoemd beleggingsfonds is in het bezit van een vergunning van DNB op grond van de Wtb. Het prospectus is op verzoek verkrijgbaar bij de Rabobank. Tel0478- 530 496 of E-mail: opkoers@tref.nl i'

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 12