Dankbetuiging Martien Camps Mien Camps-Maessen kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen DORPSRAAD Marco Classens 21. 00 uur gesloten Een volle kerk, een zee van bloemen, veel troostende blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, hebben ons getoond hoe velen met ons meeleefden na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze zorgzame pap en lieve opa en over-opa Wij zijn u daar oprecht dankbaar voor Wij zouden graag iedereen persoonlijk willen bedanken, maar dit is helaas door de grote hoeveelheid reacties niet mogelijk. Onze gevoelens van waardering zijn hierdoor niet minder oprecht. Castenray, januari 1999 De zeswekendienst zat gehouden worden op zaterdag 9 januari 1999 om 19.00 uur in de Parochiekerk van de H. Matthifrs te Castenray. Kerstboomversnipperinq Zoals gebruikelijk is er ook dit jaar weer een kerstboom versnippering en wel op zaterdag 9 januari 1999. We willen speciaal de aandacht vestigen op de jeugd, wat be treft de inzameling van bomen. Voor elke ingeleverde kerstden wordt een lot uitgedeeld en met dit lot maak je kans op een leuke prijs. We hopen om 10.00 uur met het versnipperen te beginnen op het dorpsplein en dit alles duurt tot 10.45 uur. Voor eventuele vragen kunt u terecht bij Herman Theeuwen, tel. 571812. De kampioensreceptie van vrijdag 15 januari 1999 Lokatie: De Steeg Leunen vanaf20.00 tot ié ui ui fi bh mm in Friture t Klumpke Vrijdag 22 januari a.s. zijn wij na Friture 't Klumpke - 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 7