H.B.S. DE BATAVIEREN Landbouw-RAI 1999 Rabobank Zevenrode (0478) 530 300 - 14 - Handboogcompetitie 3e ronde. Vrijdag 8 januari bij Ons Genoegen te America Vertrek 18.45 uur. Zaterdag 9 januari bij de Batavieren te Venlo Vertrek 18.15 uur. De schutters hebben allemaal persoonlijk bericht ontvangen wanneer verwacht voor het schieten van hun wedstrijd. De punten tellen mee voor de onderlinge competitie. Dinsdag 12 januari trainings-avond Aanvang 20.00 uur. Maandag 18 januari besuursvergadering Aanvang 20.00 uur. Dinsdag 2 mrt Jaarvergadering Batavieren Cafe Het Doelhuis Aanvang 20.00 uur. Mededeling. Als er schutters zijn die toe zijn aan een nieuwe pees, gemiddeld een pees per jaar, deze kunt u laten maken bij Mart Smulders kosten zijn 12.50 per pees, bij een bogenzaak betaald u 20 gulden. De twintigste editie van de Landbouw-RAI (van oudsher één van de meest toonaangevende vakbeurzen voor de gehele agrarische sector) heeft plaats van maandag 18 tot en met zaterdag 23 januari 1999 in de RAI te Amsterdam. Met bijzonder veel genoegen nodigen wij onze bedrijfsrelaties uit voor een bezoek aan deze beurs. Op de Landbouw-RAI vindt u de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van machines, automatisering, productverbetering en kostenbeheersing. Agrarische ondernemers die zich willen oriënteren op optimalisering van hun bedrijfsvoering kunnen er dan ook prima terecht. Uiteraard is ook de Rabobank aanwezig met informatie over onder meer de recente ontwikkelingen in de agrarische sector, de euro, internet en agrarisch loonwerk. U kunt ons vinden in de Europahal, het standnummer is El44. Wij nodigen u daar van harte uit voor een kopje koffie en een hartig hapje. Kaarten voor de beurs zijn voor onze bedrijfsrelaties bij ons gratis te verkrijgen. Als u vanaf maandag 11 januari (0478) 53 04 60 belt, krijgt u vervolgens uw kaarten toegestuurd. Ook voor vragen kunt u ons gerust bellen. ze worden E-mail: rabobank.zevenrode@tref.nl CASTENRAy «tf

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 14