8.V. Castenray Seniorenvoetbal. Zaalvoetbaltoernooi 1999 Zondag 03 januari 1999 in sporthal "De Weert" te Venrav. Aanvang: 15.00 uur Einde 20.00 uur. TEAM-INDELING: Team 1 Ed Classens Leon Strijbos Frank Weijs Ivan Maes Rick Heidens Xavier Weijs Team 2 Marco Classens Tom Strijbos Rob Weijs Rene Arts Ruud van Gaal Freek Wismans Bart Emonts Team 4 Roel Hoeymakers John versteegen Steffan Weijs Marcel Dinghs John Marcellis Joep Willemsen Team 5 Ron van Osch Björn Vroemne Denny Wismans Martij n Direks Luuk Strijbos Roel Wismans Twan Fleurkens Team 3 Jos Heidens Caro versteegen Roger Weijs Joos Classens Freek Kuijpers Bas Geerets Team 6 Jan Arts Jan Emonts Cor Sommers Thei Strijbos Rene Duijkers Frans Heetkamp Sjaak Wismans Leo Cox Jan v. Rhee Er wordt met 5 spelers (inclusief) de keeper gespeeld. Wanneer de bal over de zijlijn is gegaan wordt de bal ingetrapt. Indien bij het intrappen er te veel tijd (langer dan 5 sec) wordt genomen gaat de bal naar de tegenpartij. Er is beperkt lichamelijk contact toegestaan. Slidingen of iets wat hier ook maar op lijkt zal niet toegestaan worden. Er mag vanaf alle afstanden gescoord worden. Indien de bal het plafond raakt dient er een vrije trap genomen te worden op de plek waar de speler stond toen de bal voor het laatst werd geraakt. Is dat binnen de stippellijnen dan dient de vrije trap op de stippellijn genomen te worden. Terug spelen op de keeper die dan de bal in de handen neemt is toegestaan. i Ih

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 9