Basisschool 'De Stek' HYPOTHEEK NIEUWBOUW TARIEVEN SPAARHYPOTHEEK Rente: 10 jaar vast 5,2 15 jaar vast 5,45 20 jaar vast 5,6 30 jaar vast 6,4 Bergmans Jansen Hypotheek Adviseurs Assurantie Adviseurs Patersstraat 24, Venray AS meer dan 45 jaar een begrip in de regio Voor een vrijblijvende afspraak Ook in de avonduren en een goed advies Bel 0478-552600 - 5 - Sinterklaas De activiteiten rond Sinterklaas zitten er alweer op. Helaas kon de rondgang door het dorp, vanwege het slechte weer en de vooruitzichten op het tijdstip van beslissen (door B. Ruh! in overleg met de Ouderraad van de school), niet doorgaan. Nadat de fanfare en de koetsier op de hoogte waren gebracht van dit besluit, werd het weer echter beter. Helaas was het toen niet meer mogeiijk de beslissing 'terug te draaien'. Ouderavond H. Vormsel Op dinsdag 5 januari 1999 is er de ouderavond voor de ouders van de kinderen in de groepen 7 en 8 die dit schooljaar het Vormsel doen. De bijeenkomst, die om 20.00 uur begint, zal bijgewoond worden door pastoor Te Boekhorst. U ontvangt nog een uitnodiging. Ouderavonden Op maandag en dinsdag 14 en 15 december a.s. zijn er weer oudergesprekken. U hebt zich hiervoor ai op kunnen geven. De briefjes met de juiste datum en tijd volgen nog. Jubilarissen ver keersbr'made Zoals iedereen weet, is er aan onze school een actieve verkeersbrigade verbonden. Iedere dag weer zorgen de verkeersbrigadiers ervoor dat onze kinderen veilig de Horsterweg kunnen oversteken. Ook dit jaar heeft onze brigade weer enkele jubilarissen en wel: Dhr. G. Dinghs, Mw. A. Künen, Dhr. G. Künen, Mw. T. Keysers, Mw. T. Saris en Mw. A. Snellen. Zij zijn allen al 5 jaar brigadier. Wij willen deze ouders hiermee van harte feliciteren en danken voor de inzet in de voorbije jaren.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 5