De Echte Bakker Castenray - Swift De wedstrijd begint. Al snel komt de bal in het aanvalsvak. Kim speelt Wilma aan en Wilma doelt. Ja.... raak. Het is 0-1. Het aanvalsvak doet goed zijn best. Wilma speelt Marjolein aan en doelt. Het is een wonder; hij zit 2-0. En dat tegen Swift. Voor de rest gaat het goed. Loes H. doelt, maar hij zit niet. We hebben nog 15 minuten. Even later is de bal weer bij de aanvallers. Ze hebben al 5 kansen in een halve minuut. Zo'n 5 minuten gebeurt er niks. Cindy doelt... afgefloten. We hebben pauze. Loes H. doelt, maar is verdedigd. Er gebeurt een hele tijd niks. Swift doelde nog een keer, maar was verdedigd. Daarna doelde Cindy nog 2 keer, maar ze zaten allebei niet. Loes H. doelde weer, maar die was weer verdedigd. Cindy doelde en die zat. Yes!! 0-3. Loes D. doelde nog, maar die bal viel uit de handen. Uitslag is dus 3-0 protect Protect Verving is de nieuwste verftechniek, die ervöör zorgt dat kleurvlekken van de meest voor tomende vloeistoffen beter en sneller verwijderd tonnen worden, eenvoudig met schoon water. Nusseleinstraat 8 America Tel. 077 4641287 De dikste vrienden van december? Dat zijn uiteraard Sinterklaas en uw Echte Bakker. Gaan in Spanje de trossen van de stoomboot los, dan staat de bakker al neuriënd het lekkers van banket te bereiden, de letters, de harten, het marsepein, de taai en de pepernoten. De beste surprise van Sint: uw Echte Bakker staat er achter! Kerkstraat 14, Horst Tel.077-398 10 85 Groetjes; de meiden van de C-l - 12 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 12