Basisschool 'De Stek' mwmm Meer weten? Rabobank Zevenrode - 10 - o 24 uur per dag telefonisch bereikbaar o Lage premies o Zeer ruime dekking en duidelijke voorwaarden o Voorschieten is niet nodig door snelle betaling o CZ regelt opzeggen huidige verzekering Tel0478- 530 452 of E-mail: rabobank.zevenrode@tref.nl En dat is niet het enige. U bepaalt zelf welke verzekering voor u de beste is. Bovendien is bij CZ een particuliere verzekering elk jaar honderden guldens goedkoper. Wel zo belangrijk als u zich particulier moet verzekeren. Wie dat goed aanpakt, hoeft zich geen zorgen te maken. Neem een zorgverzekering van CZ, net als maar liefst 1.650.000 particuliere, ziekenfonds- en collectief verzekerden. Een verzekering waarop u altijd kunt rekenen. Omdat het uw zorgverzekering is. Omdat CZ luistert naar uw wensen en daar dan ook iets mee doet. CZ staat voor u klaar. Telefonisch, maar ook via onze adviseurs van Rabobank Zevenrode. En omdat u niet lang wilt wachten worden nota's gewoon snel betaald, zonodig ook direct aan de dokter, het ziekenhuis, etc. Zo hoeft u niets voor te schieten. Sint Nicolaas Zoais Sinterklaas afgelopen zondag tijdens zijn bezoek aan 'De Wis' al aankondigde, komt hij vrijdagmorgen 4 december a.s. nog een bezoek brengen aan onze basisschool. Hij zal deze morgen alle basisgroepen bezoeken, te beginnen bij de jongste kinderen. Op maandagmorgen 7 december a.s. mogen de kinderen van de basisgroepen 1 en 2, als ze dat willen en op eigen risico, één stuk speelgoed mee naar school nemen. Dit dient dan wel voorzien te zijn van de naam. Het geheel dient niet te kwetsbaar te zijn en/of uit te veel losse stukken te bestaan. ■H'fi

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 10