Basisschool 'De Stek BMmSNSmVSCE JMMMIN5ERWC* Witte Vennenweg 4 - 4a Oostrum (047B) 58 52 54 - 9 - Intocht Sinterklaas in Casten ra v Op zondag 29 november a.s. is de intocht van Sinterklaas en zijn Pieten in Castenray. De Sint en zijn gevolg zullen om 14.15 uur arriveren op de Lollebeekweg ter hoogte van de voormalige Rabobank. In optocht, waan/oor we alle kleine en grote mensen van Castenray van harte uitnodigen, gaan we naar 'de Wis' alwaar we om 14.30 uur aankomen. De stoet zal trekken via de Lollebeekweg, Pastoor Verheggenstraat, Castenrayseweg, Castelostraat, Campagnestraat en de Matthiasstraat naar het gemeenschapshuis. Hier zullen de kinderen van de basisschool een programma verzorgen en is er de mogelijkheid om de Sint een hand te geven. De voigorde van de stoet zal zijn: de fanfare, Sinterklaas en zijn Pieten, de kinderen en de ouders. Bij heel slecht weer vervalt de tocht buiten en komen we om 14.15 uur bij 'de Wis' bij elkaar. De 'generale repetitie' voor de kinderen van de basisschool is op vrijdagmorgen in 'de Wis'. Hier gaan we vanuit school naar toe en we komen daar ook weer gezamenlijk terug. Alle groepen hebben op de normale tijden de 'school uit'. Voorlichtingsavonden AOC Op 12 en 3 december a.s. zijn er voor de leerlingen van groep 8, met hun ouders, voorlichtingsavonden op het AOC te Horst. De leerlingen hebben enige tijd geleden een opgaveblad met verdere informatie over deze avonden mee naar huis gekregen. Voorleeskampioene Vorige week werden op onze school de laatste voorronden gehouden van het voorleeskampioenschap van onze school. Winnares werd Debbie Wismans. Proficiat!! Debbie zal onze school vertegenwoordigen op de regionale voorleeskampioenschappen in Venray. FIRST STOP accu's

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 9