Samenwerkende Jeugdafdeling V,., .1 s.v. Castenray-s.v, D.I.S. Te koop voor jong en oud sky high tuintrampolines A.s. zaterdag 21 november vindt de presentatie plaats van de jeugdleidersjassen van D,E en F teams. Deze leiders zuilen om 10.30 uur in hun nieuwe Jasje worden gehesen, geschonken door de firma Versleijen/FIXET. De bedoeling is dat alle jeugdspelers en hun leiders op èèn foto vereeuwigd worden. Het jeugdbestuur hoopt door deze sponsering van de firma Versleijen/FIXET dat er nog meer uitstraling gegeven kan worden aan de bloeiende jeugdvereniging. Inmiddels zijn er zo'n 110 jeugdleden en dat aantal zal de komende jaren waarschijnlijk alleen maar toenemen. Maast deze presentatie zal er in de namiddag nog een reden voor u zijn om naar het sportpark te komen. Om 14.30 uur namelijk zuilen de spelers van de A,B en C teams hun trainingspakken presenteren aan het publiek. Deze trainingspakken hebben zij via de verkoop van kaarten en t-shirts aktie bij mekaar verdiend. Nu al kunnen we zeggen dat deze aktie enorm geslaagd is en dat dit het aanzien van deze teams en in zijn algemeenheid het hele jeugdvoetbal ten goede komt. Jeugdafdeling s.v. Oastenray - s.v. D.I.S. kan zich met beide aanwinsten laten zien in en rondom deze dorpen. Daar zijn we als jeugdvereniging trots op. Wij verzoeken dus alle mensen die het jeugdvoetbal een warm hart toedragen deze presentaties bij fe wonen. Daarnaast kun u uiteraard de jeugd aan het werk zien vanaf 9.00 tot 17.00 aan een stuk door. En tussendoor kunt u genieten van een kopje koffie in de kantine. Tot zaterdag op sportpark de Heesakker. UIT AMERIKA. 0 4.30 meter. J. Arts, tel. 571554

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 9