Onze hartelijke dank Luc 3 Voor de mooie woorden aan mij en mijn vrouw gesproken. Ook de kinderen en de hele familie waren zeer onder de indruk bij de uitreiking van de Pauselijke onderscheiding "Pro Ecclesia et Pontifice" bij gelegenheid van mijn 60-jarig jubileum, door Zeer eerwaarde Heer Deken Coenen van Dekenaat Venray. De H.Mis die hieraan vooraf ging en begeleid werd door zeer mooie zang van mijn koor en ook zeer goed versterkt door ons Dameskoor, heb ik eens echt mogen beluisteren. Met de hele familie konden we naderhand zeggen: "Casele is zo mis nog niet" Na de H.Mis de receptie; in grote getale was os Casele naar De Wis gekomen om mij en mijn vrouw persoonlijk te komen felici teren en mochten we de serenades van ons Dames- en Herenkoor en van onze Fanfare aanhoren. Diep onder de indruk waren we van dit alles. Er waren vele woordvoerders met lofprijzingen aan ons; namens het Kerkbestuur, P. Maes; namens ons koor, Stef Lintzen; namens de Dorpsraad, mevr. T. Tacken; namens de Ouderenbond, J. RambagsNamens ons gezin was het Jos, die een mooi blij vend geschenk aanbood in de vorm van een beeldje (zanger), gemaakt door kunstenaar Hermans uit Venray. Ook dank aan alle afgevaardigden van de diverse verenigingen. Nogmaals dank voor de vele prachtige bloemstukken; de vele kado's en de persoonlijke felicitaties. s&Ah Voor deze zeggen. 60 jaar koorzang aan mij gegund, wil ik God dank Namens onze hele familie Handrie Wismans Tinus is geboren..-. Hoera, ik heb een broertje Zijn naam is Johannes Leonard Onze papa en mama zijn Jan en Diny Peeters-Leij sten Lisanne 20 oktober 1998 Castenrayseweg 30, 5811 AM Castenray tel. 0478 571819 Luc is petekind van Joke en Leo Peeters - -V

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 3