L« V*B Stichting Jeugdwerk Castenray CAJEKO Vandaag 29 oktober is er gewoon repetitie van 16.00 - 16.45 uur, hopelijk hebben jullie even tijd om te oefenen voor de KiA-avond van volgende week woensdag. Tot vanmiddag, Groetjes Joke, Marion en Ellis 19 - Opgeven voor de dropping van 21 november kan tot en met vrijdag 6 november bij May Stiphout. De kosten bedragen (18,00 per persoon. Bijeenkomst in de Wis voor de Jeugdzitting. Heb je wel zin om mee te doen met de jeugdzitting maar je weet nog niet goed hoe of met wie dan ben je natuurlijk ook van harte welkom op zondagmorgen 8 november om 12.00 uur!! Oriëntatietocht Onze jaarlijkse oriëntatietocht zal plaatsvinden op woensdag 4 november as Meenemen: Zaklamp en pen. De eigen bijdrage is f. 10.- We vertrekken om 19:30 uur bij de kerk met eigen vervoer. Opgave bij Gert Classens tel: 571474 of bij een der bestuursleden. Gezond binnenmi11ieu Deze thema-avond zal plaatsvinden op woensdag 25 november. Mevr. Brinkmans uit Oosterbeek komt deze avond verzorgen. Gezond binnenmillieu is een voorlichting over het millieu binnenshuis Veel mensen hebben last van een allergie of astma (lucht wegen) of een andere aandoening. Het is dus heel belangrijk voor de gezondheid om in huis goed te ventileren omdat anders schimmels, vocht en ge vaarlijke stoffen circuleren. Hierover vindt ook een video-presentatie plaats. Aanvang: 20:00 uur in de WIS. Bestuurs vacatures Tijdens de jaarvergadering in januari 1999 zijn wederom bestuursverkiezingen. Aftredend en herkiesbaar is Gert Classens. Tevens hebben twee bestuursleden aangegeven hun functie te willen neerleggen. Hierdoor ontstaan twee vacatures waarvoor wij gaarne invulling hebben. Wie interesse en veel energie kwijt wil en zich wil inzetten voor de L.V.B. afd Castenray, kan zich opgeven bij een der bestuursleden. Wij hopen op een goede respons op deze oproep.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 17