CASTENRAY NOG STEEDS MET LEGE HANDEN D.I.S. Maandag OMO-98 om 19.50 uur Jeugdledenvergadering kij Jac en Truss. Ook in de derde speelronde is Castenray er niet in geslaagd punten te vergaren. Ditmaal bleken de Stormvogels net iets te sterk: 3-2. Daarmee is Castenray de enige ploeg die nog steeds niet verlost is van de hatelijke nul. De uitslag was weliswaar acceptabel maar dat was niet meer dan een pleister op de wonden. Het begon allemaal nog zo mooi op sportpark 'het Eindpunt'. Ongeveer 100 toeschouwers zagen dat een gretig Castenray de gastheren meteen onder druk zette. De Stormvogels waren duidelijk verrast door deze felle Castenrayse start. Van enige organisatie bij het team uit Siebengewald was dan ook geen sprake. Na ongeveer een kwartier kregen de blauw-witten loon naar werken. Een fraaie aanval leek door Jos H. te worden afgerond maar zijn schot stuitte op de keeper. In de rebound was Ivan er als de kippen bij om Castenray voor het eerst in de competitie aan een voorsprong te helpen. Het leek erop dat Castenray eindelijk alle schroom van zich afkon werpen en dat het door deze vroege voorsprong het verloren zelfvertrouwen weer had teruggewonnen. Helaas... Siebengewald bracht de organisatie terug in het team, schakelde een tandje bij en nam vervolgens het heft weer in eigen handen. Castenray kon niet meer dan lijdzaam toekijken hoe Rob keer op keer op de proef werd gesteld. Rob hield daarbij lange tijd stand maar moest in de 30e minuut het hoofd buigen. In het laatste kwartier kregen beide ploegen nog enkele kansen. De beste was misschien nog wel voor Ivan die alleen op de keeper af mocht gaan en Castenray weer opnieuw op voorsprong kon brengen. Hij stuitte echter op de keeper die onmiddelijk het spel hervatte waardoor de rollen werden omgedraaid. Siebengewald wist met dit buitenkansje wel raad waardoor Castenray alsnog met een achterstand moest rusten. In de tweede helft wilde Castenray op jacht naar de gelijkmaker. Maar hoe hard er ook werd gewerkt, de blauwwitten kwamen net iets te kort. Siebengewald liet in de 65e minuut zien wat het was dat Castenray tekort kwam, namelijk scorend vermogen. Een listige één-twee werd keurig afgerond: 3-1Na deze treffer kreeg de tot dan toe prima fluitende scheidsrechter last van een zonnesteek. Aan Castenrayse zijde was Leon hiervan het slachtoffer. Hij zag zijn 'tackle van achteren' direct beantwoord met rood. Maar ook Stormvogels werd het geel en rood voor ogen. Uiteindelijk werd er met 10 tegen 10 verder gespeeld. Dit ging de blauwwitten beter af dan de Stormvogels maar de kracht om het Siebengewald echt lastig te maken ontbrak. In de laatste minuut zag Paul zijn harde werken beloond met een fraai doelpunt maar de wedstrijd was toen al gelopen. Laten we hopen dat sportpark 'Het Eindpunt' inderdaad het eindpunt vormt van de Castenrayse verliesreeks. Komende zondag kan Castenray laten zien dat het de draad weer heeft opgepakt. Thuis wacht dan SVVH dat in drie wedstrijden slechts 3 punten heeft kunnen behalen. De nood wordt hoog 20 Mededelingen:

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 20