- 12 - 6. Inventarisatie wandel- en fietst routes Het doel is: inventarisatie maken en wandel- en fietsroute's in een van bezienswaardigheden bepaalde regio; gebruikers kunnen op elk knooppunt kiezen hoe zij de route willen vervolgen -Di epeli ngroute -Grensweg -het kapel let je. -de wandel route niet i.v.m, de kwetsbaarheid. Castenray 7. Diepelingroute Er is gesproken met de ontgrinder. Zodra alle toestemmingen van andere betrokken instanties binnen zijn, kan er begonnen worden met het ontwikkelen van een route. Men hoopt/denkt dat de bewaking effectief genoeg is om de problemen uit het verleden te voorkomen. Er zijn subsidiemogelijkheden waar we wellicht gebruik van kunnen maken. 8. Evaluatie ieu de boulesbaan promotie. De promotie tijdens de Caselse bierfeesten is goed verlopen. Er hing een gezellig sfeertje en er was interesse van omstanders an 9. Ingekomen stukken en mededelingen. *Meerjarig uitgaven- en investeringspl ♦Voorjaarsnota ♦Werken aan kwaliteit (collegeprogramma 1998-2002) ♦Installatie pastoor Bouman. 10. Rondvraag. ♦Kan de dorpsraad overleggen met de Rabobank om een bus te plaatsen waar men de acceptgiro's in kan doen. -Laat de mensen het s.v.p. zelf met de bank regelen. ♦Er is een verzoek binnengekomen om een volleybalnet te plaatsen -Wordt meegenomen naar Synthese. ♦Er is een verzoek binnengekomen de zondagsdiensten van de huisartsen te vermelden in de Schans. -Het is akkoord; wel alle huisartsen in de regio vermelden 11. Slui ting. De voorzitter bedankt sluit de vergadering. een ieder voor zijn/haar inbreng en NOTTELMAN RIJSCHOOL VENRAY AUTO- en MOTORRIJSCHOOL Vanaf 10 dagen het rijbewijs Nottelman Rijschool Gratenstraat 7, Venray Tel. 0478-584359 Fax 0478-584359 IrI JSCHOLEN: rarrrrattr1 r rr-js BOVAG

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 12