FC STEYL OVERROMPELT CASTENRAY .1 «i k f Yoga- en ontspanningscursus Theo Arts HO. 7 - 16 - In de 3e week van september start er weer een yoga- en ontspanningscursus in het Groene Kruisgebouw te Tienray. Voor informatie en opgave kunt u terecht bij Gerda Clevis-v.Rijswijck tel. 077-4632318 J Laat bij uw verdriet orize zorg een troost zijn. Wij zijn dag en nacht bereikbaar Na een pittige voorbereiding leek het eerste elftal van Castenray klaar te zijn voor de competitie. De selectie, breder dan ooit tevoren, was afgelopen zondag op één speler na fit. Reden genoeg dus om vol zelfvertrouwen aan de eerste competitiewedstrijd van het seizoen 98/99 te beginnen. Het liep dus anders. Castenray werd vanaf de eerste minuut overrompeld door FC Steyl. De veel feller spelende gastgevers zetten de blauwwitten direct onder druk, iets waar Castenray de hele wedstrijd geen raad mee wist. Toch werden er in de eerste helft weinig kansen gecreëerd; het oogde aan beide zijden erg rommelig. Een schot op de paal en een goede redding van doelman Rob hield de nul voor Steyl op het scorebord. Aan de andere kant was Leon dicht bij de openingstreffer, maar ook daar was het de doelman die een doelpunt voorkwam. Steyl maakte echter veel meer aanspraak op de overwinning dan Castenray. Na de pauze ging SVC dan toch door de knieën. De eerste treffer viel ongeveer 10 minuten na rust en ontstond eigenlijk niet eens uit een kans. Een mislukte voorzet op rechts viel over de verraste doelman Rob in de verre kruising. De 2-0 liet ook niet lang op zich wachten. Na onzeker voetbal in de defensie mocht de Steyl spits vrij voor Rob uithalen. Zo ongeveer ontstonden ook de 3 - 0 en 4 - 0 en leek Castenray al in de eerste competitiewedstrijd af te stevenen op een nederlaag die net zo groot was dan de grootste nederlaag van het vorige seizoen. Vlak voor tijd viel dan toch de tegentreffer toen een corner niet goed uit de Steyl defensie werd gewerkt. Ronnie stond op de juiste plaats om de 4 -1 aan te tekenen. Op jacht naar de tweede treffer liet de SVC defensie haar zoveelste steekje vallen wat resulteerde in een strafschop. Rob koos wel de goede hoek maar kon de 5 - 1 einduitslag niet voorkomen. Een flinke tegenvaller zo aan het begin van de competitie zodat menigeen weer met beide voetjes op de grond staat. Een dergelijke tegenvaller moest ook Melderslo verwerken. De gedegradeerde nieuwkomer in de 5® klasse D verloor met 5-0 van de gepromoveerde nieuwkomer Grashoek. Op het programma voor komende zondag staat... Castenray - Melderslo, de nummer 10 tegen de nummer 12. Voor beide teams dus belangrijk om in ieder geval niet te verliezen. Maar als Castenray uit gaat van eigen kunnen en rustiger, geconcentreerder gaat spelen is er nog niets aan de hand. DIS •Begrafenis- en Crematie-onderneming Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-550150 Venrayseweg 104, 5961 AJ Horst Telefoon 077-3987099 Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 16