Rabobank Zevenrode Friture 't Klurapke Tijdens de HILTHO (van 2 Gevraagd HULP (m/v) voor friture voor enkele uren per week. Ook voor de HILTHO van 2 tot 7 oktober a.s. Inlichtingen en/of aanmelden via tel. 0478-689155 of bij de friture. zijn wij in Castenray gesloten tot 7 oktober a.s.) De Rabobank is een coöperatieve bank die opkomt voor de belangen van haar leden. Via een gekozen bestuur en de ledenvergadering oefenen de leden invloed uit op het beleid van hun plaatselijke bank. De Rabobank kiest bewust positie als een dienstverlener die nauw betrokken is bij de lokale gemeenschap waarvan de leden deel uit maken. De Coöperatieve Rabobank Zevenrode B.A. houdt op woensdag 30 september 1998 haar le Algemene Vergadering. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en vindt plaats in Gemeenschapshuis De Zandhoek te Wanssum, aan de Leonardsweg 1 Verkorte agenda 1. 2. 3. 4. 5. 6. Opening Notulen vorige vergadering Toelichting op de jaarrekening 1997 Toelichting verkiezing leden van Bestuur en Raad van Toezicht Voorstel tot wijziging van de statuten en het huishoudelijk reglement Mededelingen en rondvraag De volledige agenda, de notulen van de vorige Algemene Vergadering, de jaarrekening 1997 en de overige stukken liggen vanaf vandaag ter inzage op alle kantoren van Rabobank Zevenrode. Het bestuur. Besluiten zullen in deze Ie Algemene Vergadering naar alle waarschijnlijkheid niet genomen kunnen worden omdat voor een besluit tot wijziging van de Statuten en het Huishoudelijk Reglement een aanwezigheid van 75% van het totaal aantal leden vereist is. Daarom zullen in de mogelijke 2e Algemene Vergadering van 15 oktober 1998 de agendapunten wederom aan de orde komen en kunnen dan de besluiten wel genomen worden; de vereiste aanwezigheid van 75% is in de 2e Algemene Vergadering niet van toepassing. Tevens houdt de bank op 28 september 1998 in Zaal 't Anker te Merselo soortgelijke informatieve vergadering met eenzelfde agenda. De nadruk zal ook dan voornamelijk op informatief liggen, o.a. de voorgestelde wijziging van de statuten en het huishoudelijk reglement, de jaarrekening en de verkiezingen. Besluiten zullen in deze vergadering echter niet genomen worden. tel. 0478 - 530 300 Uitnodiging Algemene vergadering van de Rabobank Zevenrode

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 12