KORFBAL K - 19 Mededelingen. Zo, de kermis zit er weer op, nu kunnen we echt aan het nieuwe seizoen beginnen. Even eerst een kleine mededeling, met name voor de E-jeugd. Het telefoon nummer op de 'bellijst van Vivienne Dinghs klopt niet, dit moet zijn 581076. Verander dit even op je lijst zodat er geen misverstanden meer volgen. Als het goed is hebben jullie intussen ook het wedstrijdschema voor het komende seizoen ontvangen. Blijf echter goed opletten op de publikaties in de Schans, er kunnen tussendoor namelijk toch nog wijzigingen plaatsvinden. Senioren. Kennelijk zijn er nogal wat misverstanden over de publikaties in de Schans over het seniorenteam DIS 1. Deze willen we natuurlijk graag uit de wereld helpen. Het seniorenteam van Gastenray is namelijk samen met DIS 1 team. Het is echter zo dat een team niet onder twee namen naar buiten mag treden, vandaar dat er in de Schans altijd de naam DIS staat bij het wedstrijdsche ma van de senioren. Dit team bestaat echter voor een groot gedeelte uit Castenrayse speelsters. Dus mensen die graag willen gaan kijken kunnen voortaan gewoon letten op de publikatie in de Schans, deze passen we namelijk een beetje aan zodat het hopelijk toch duidelijk is. Onze excuses voor de onduidelijkheid. Aanvang trainingen nieuw buitenseizoen. Zo, de vakantie zit er weer op, iedereen is weer uitgerust dus kunnen we er weer tegenaan. Vanaf maandag 24 augustus beginnen weer de trainingen voor de jeugdteams, deze zijn als volgt: Team B Team C Team E welpen op maandag van op dinsdag van op woensdag van op woensdag van 18.30 - 19.30 uur 19.00 - 20.00 uur pas op. deze tijd is gewijzigd. 18.15 - 19.15 uur 18.15 - 19.15 uur De recreanten trainen op woensdag van 20.00 - 21.00 uur. Leidstersvergadering Op 22 oktober hebben we weer de volgende leidstersvergadering.Deze begint om 20.00 uur bij Jan Classens. Kun je niet, meldt je dan op tijd af bij Elly Philipsen, tel: 571280. Maandagmiddag 7 september 1998 dansen in "De Wis". Aanvang 14.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 19