TONEELGROEP VONDFI Rabobank Zevenrode mededelingen Seminar Varkenshouderij. Rabobank Zevenrode tei. 0478 - 530 300 16 Op maandag, 7 september, is het weer zover. Dan beginnen de repetities weer voor een nieuw toneelstuk. Alle actrices en acteurs worden om 20.00 uur verwacht in de Wis. We wensen een ieder heel veel succes en plezier toe. De uitvoeringen zijn op zaterdag 12 december en op zondag 13 december. We hopen dat velen in Castenray een van deze twee avonden hiervoor reserveren want: U hebt dan een gezellige avond een volle zaal is voor de spelers een beloning voor de vele repetities. Op dinsdag 8 september organiseert Rabobank Zevenrode tezamen met Rabobank Venray-Oostrum een seminar voor leden/cliënten uit de varkenshouderij. De bijeenkomst wordt gehouden bij Roelanzia te Ysselsteyn in de Houtwerfzaal en begint om 19.30 uur met de ontvangst van de gasten met koffie en viaai. Het afgelopen anderhalf jaar was enorm hectisch en confronterend voor de varkenshouders. Na de varkenspest is de wetgeving rondom de Herstruktureringswet Varkenshouderij zo mogelijk nog veel harder aangekomen. De uitwerking daarvan zal nog jaren gevolgen hebben voor de bedrijfsvoering in de vakenshouderij. Het leek ons het goede moment om nu, nadat de wet per 1 september 1998 een feit is, deze bijeenkomst te organiseren. Als inleiders zullen optreden: Mr. ing. Wim Engels van de L.L.T.B. Adviesgroep met "Actualiteiten in de wetgeving Herstructurering", Mr. Peter Goumans van de Stichting Rechtsbijstand Interpolis met Rechtsbescherming: de stand van zaken", Ing. Wim Thus van Rabobank Nederland Agrarische Advisering met "Effecten van de nieuwe wet op uw bedrijfsvoering". De leden/cliënten varkenshouders ontvingen voor dit seminar een persoonlijke uitnodiging.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 16