Basisschool 'De Stek' NIEUWBOUW CASTENRAY Bergmans Jansen SPAARHYPOTHEEK Hypotheek Adviseurs Assurantie Adviseurs Rente: 10 jaar vast 5,6 15 jaar vast 5,85% Patersstraat 24, Venray 20 jaar vast 6,1 30 jaar vast 7,2% Al meer dan 45 jaar een begrip in de regio Rente Stabiel 30 jaar 6,1 Voor een vrijblijvende afspraak en een goed advies Ook in de avonduren Bel 0478-552600 I rfPf - 11 - Weer naar school De vakantie zit er alweer bijna op, want op maandag 7 september a.s. beginnen om 8.45 uur de lessen weer. Deze eerste schooldag bent u welkom om, indien u daar prijs op stelt, het eerste kwartier met uw kind in de klas komen. Dit om eventuele 'drempelvrees' bij uw kind weg te nemen. Succes Wij willen alle kinderen van de (oude) groep 8 veel succes wensen op hun nieuwe schooi. Overbliifregelina Voor wat betreft het overblijven van 11.30 - 12.00 uur, voor leerlingen uit de lagere groepen, start met ingang van het nieuwe schooljaar een overblijfregeling. De overblijfregeling is bedoeld voor kinderen in de groepen 1 t/m 3 en kinderen van de peuterspeelzaal die al een broer en/of zus op de basisschool hebben. De ouders die oppassen doen dat vrijwillig en zijn ouders van kinderen ais hierboven bedoeld. De kinderen van deze ouders mogen gratis gebruik maken van de overblijfregeling. Van kinderen waarvan de ouders niet oppassen wordt een bijdrage van fl 2,- per gezin (dus niet per kind) per keer gevraagd. Omdat deze regeling dit schooljaar voor het eerst van start gaat, is het mogelijk dat er na evaluatie nog enige aanpassingen plaatsvinden. De leerlingen van de basisschool die overblijven en de ouders die oppassen zijn via de school verzekerd. De kinderen die nog niet op onze school zitten en vanuit de peuterspeelzaal op schooi overblijven, vallen buiten de verzekering van de school. Deze leerlingen nemen dus op eigen risico deel en de school/oppasouders zijn niet aansprakelijk bij eventueel geleden schade en/of letsel. V-: ÏT*I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 11