Basisschool 'De Stek' Si J> ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE Hallo jongens en meisjes. Het is dan weer zo ver. De vakantie staat weer voor de deur. Ditwil dus zeggen dat we voorlopig géén repetitie meer hebben. Bij deze willen wij jullie allemaal van harte bedanken voor de inzet van het afgelopen jaar. We zijn nog bezig met het organiseren van een gezellig avondje, maar hier krijgen jullie te zijner tijd nog een berichtje over. Mochten er toch nog vragen zijn, dan kunnen Jullie altijd even bellen onder nummer 571376. Een hele fijne vakantie en tot gauw. Groetjes Joke, Marion en Ellis. Vrijdag 24 July a.s om 19:00, de climax van het voetbalseizoen 1997\98: de aanstormende talenten van de A-l Castenray\Dis nemen het op tegen de geroutineerde leiders van het A-elftal. Waar?: voetbalarena Lotje Truujenhof, De Steeg 53, Sevenum. Spektakel gegarandeerd. Kom dus allemaal kijken. - 3 - Laatste schooldag Morgen is het alweer de laatste schooldag voor de grote vakantie. Traditioneel sluiten we die samen op gepaste wijze af. Dit jaar gaan de groepen 1 t/m 3 naar Roeffen in Grubbenvorst. De groepen 4 t/m 8 gaan op school eerst 'levend Triviant'spelen om vervolgens op het speelveldje op de Pastoor Verheggenstraat een 'mini-WK-tournooitje' te gaan voetballen. Voor verdere gegevens verwijzen we naar de informatie die de kinderen mee naar huis hebben gekregen. 'De Schans' in de vakantie De kinderen van de (nieuwe) groepen 7 en 8 maken ook in de vakantie 'De Schans'. We doen dat op donderdag 30 juli, 6 augustus en 3 september a.s. steeds om 9.30 uur op school. Indien je niet kunt komen, dien je zelf voor een vervanger te zorgen. Grote vakantie De grote vakantie is dit jaar van 27 juli t/m 4 september. We hopen op maandag 7 september weer iedereen gezond terug te zien, want dan beginnen de lessen weer. We wensen iedereen een FIJNE VAKANTIE CaJeKo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 3