*1 I mm DorpsMadl vooir Castenray Aan de inwoners van Castenrav Redactie-adres: Castelostraat 11 579070/Fax 579069 nr 29 Inleveren kopij vóór dinsdag 19.00 uur 16 juli 1998 Al weer voor de 21e keer zullen het bestuur en leden van Fanfare Dorpsklank bij uw aankloppen voor een financiële bijdrage aan onze vereniging. Deze financiële rondgang zal vanavond op donderdag 16 juli a.s. vanaf 18.30 uur gehouden worden. Eerst zal het gehele korps een muzikale rondgang maken door de kern van het dorp, waarna de buitenwijken aangedaan worden door een groep muzikanten op de bekende muziekwagen, zoals altijd bestuurd door Jan Rambags. In de Schans van deze week treft u een envelop aan waarin u uw bijdrage kunt stoppen. Deze wordt dan in de loop van de avond bij u opgehaald. Natuurlijk is het ook mogelijk uw gift over te maken op bankrekening nr. 13.87.06.158 t.n.v. Fanfare Dorpsklank o.v.v. "gift rondgang". De reden dat we u vragen om financiële ondersteuning ligt natuurlijk in het feit dat onze fanfare een dure vereniging is. Denk aan het onderhoud en regelmatige vervanging van muziekinstrumenten, het onderhouden van de uniformering en de dirigentenkosten. Ook de opleiding vraagt de nodige financiële offers. Op dit moment volgen 18 muziekanten een muziekopleiding op de muziekschool te Venray. De fanfare betaald een flik deel van de, toch al duren, opleidingen kosten. Dit alles kost natuurlijk behoorlijk wat geld. Naast de subsidie van de Gemeente Venray die elk jaar kleiner wordten de contributie die de leden opbrengen, is de jaarlijkse financiële rondgang daarbij voor ons onontbeerlijk. Voorgaande jaren hebben we steeds met succes een beroep op u w medewerking in deze kunnen doen. We hopen dat dit ook in 1998 het geval zal zijn. We danken u reeds bij voorbaat voor de medewerking en ondersteuning. Bestuur Fanfare Dorpsklank Castenray. I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 1