Basisschool 'De Stek' NIEUWBOUW CASTENRAY SPAARHYPOTHEEK Bergmans Jansen Hypotheek Adviseurs Assurantie Adviseurs Rente: 10 jaar vast 5,6 15 jaar vast 5,85 20 jaar vast 6,1 Paters straat 24, V exiray 30 jaar vast 7,2 Al meer dan 45 jaar een begrip in de regio Rente Stabiel 30 jaar 6,1 Voor een vrijblijvende afspraak en een goed advies Ook in de avonduren Bel 0478-5526 7 Musical! Vorige week werd door de kinderen van onze schooi de musical 'Strandpaviljoen De Lange Pier' opgevoerd. De positieve reacties die we kregen willen we echter niet voor ons alleen houden, maar deien met a!!e mensen dïe ons geholpen hebben bij de voorbereidingen en uitvoeringen. Daarom: hartstikke bedankt allemaal Tevens willen we alle ouders, familie, de ouderen van Castenray en alle andere belangstellenden bedanken voor hun aanwezigheid. De aanwezigheid van een zo groot publiek was voor de kinderen een extra stimulans om goed voor de dag te komen. Foto's en video De foto's van de musical liggen ter inzage op schooi. U kunt ze bestellen door op school een bestelbriefje in te vullen. De foto's en de video zijn nog te bestellen t/m 15 juli a.s. Daarna kunnen er geen bestellingen meer geplaatst worden. iniooptijd Begin juni zijn we gestart met een zogenaamde iniooptijd 's morgens en 's middags voor aanvang van de lessen. De kinderen komen hierbij 5 minuten voor aanvang van de lestijd naar binnen, zodat de lessen precies op tijd kunnen beginnen. Na een experimentele fase is besloten om deze iniooptijd na de zomervakantie definitief in te voeren. rrfr?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 7