Nog iéfPmëifflis een week en de eerste Bierfeesten zullen gehouden worden. Reeds vele activiteiten hebben we al de revue laten passeren. Vandaag de activiteiten van de pony en ruitervereniging de Eendracht en de Carnavalsvereniging. De pony en ruiter vereniging zullen de jeugd de gelegenheid bieden op hun ruiterterrein om daar onder begeleiding te pony rijden. Verder zal er na de zeskamp een voorstelling zijn van dressuur van iemand die hierin zeer bekwaam is en bekend onder de ruiters in onze regio. Omstreeks half 6 zal er een echte Trekwedstrijd tussen een Belgisch trekpaard en coaches van de zeskampteams. De carnavalsvereniging heeft een zeer attractieve activiteit onder hun beheer namelijk het Bierpulschuiven. Het Bierpulschuiven is een het schuiven van puilen bier over een lange (40 meter) smalle (50 cm breed) tafel. Diegene die de grootste afstand kan overbruggen met het schuiven van de bierpui zal hiervan winnaar worden. Overigens is het wel zo dat er bij meerdere activiteiten iedere keer een uurwinnaar is en dat deze later op de dag, omstreeks 17.00 uur, en voor het bierpulschuiven op een later tijdstip, samen gaan uitmaken wie zich "beste mag noemen. Het Logo Het logo van Caselse Bierfeesten bestaat uit een bierglas (bierfeesten en een kasteei wat zich op dit bierglas bevindt. Casteio is namelijk afkomstig van Kasteel in het Bos, kasteel in een open plek van een bos, een zg. lo (vroeger Loo) Vandaar een kasteel en een bierglas in ons logo van de bierfeesten. Caselse Bierfeesten, Zondag 28 juni. Aardbeienplukkerssters vanaf juni tot eind augustus Leeftijd vanaf 14 jaar Perceel gelegen grens Castenray - Horst M.T.S. Keysers Kreuzeiweg 27 Horst i Tel. 0478-571603 - 17 - GEVRAAGD I I I Caselse Bierfeesten

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 15