jbc venray 80 JBC Venray 80 Secretariaat: - 13 - Marian Zeeien-Begas Ciovishof 5 5801 JR VEN RAY tel.: 0478-584380 Ges.cb.te Lezer, Jeu de Boulesvereniging "JBC Venray 80"wil met. dit schrijven: a. Haar sport algemeen belichten. b. Aangeven hoe U er meer van te weten kunt komen. c. De mogelijkheid aangeven, hoe u zelf ook eens kunt spelen. A. Jeu de Boules of Pétanque, zoals deze sport eigenlijk heet, wordt al eeuwen beoefend. Pétanque kent dan ook een officieel reglement en een wereldkampioenschap. Het spel wordt gespeeld door twee teams, bestaande uit een, twee of drie spelers.(tête a tête - doublet of triplet) (Voor spelregels z.o.z.) B. Iedere zondag van 11.00- 13.00 uur en dinsdags en donderdags van 18.30- 20.30 uur (vanaf I april)kunt U terecht op ons speelterrein "Vlakwater" aan de Kemp weg in Venray. Ook kunt U via het secretariaat informatie opvragen. C. Personeels, buurt- of familiefeestje opfleuren? Met een partijtje Pétanque kunt U iedereen even lekker bezighouden. Onze vereniging wilt U hierin graag ondersteunen, ook met materiaal. Helaas zijn we genoodzaakt een kleine vergoeding te vragen, 2,50 p.p. met een minimum van 25.-) Met de toenemende vrije tijd kan Pétanque een sportieve invulling daarvan zijn. Pétanque, zeker als het serieus beoefend wordt, biedt zoveel spanning, vereist zoveel precisie, concentratie en vaardigheid dat deze sport bij uitstek geschikt is voor alle mensen van 8 tot BOjaar. Het is ook een goedkope sport: Het lidmaatschap van "JBC Venray 80" met internationale speellicentie en lidmaatschap van de Nederlandse Jeu de Boules Bond kost 50.- per jaar. Een set boules (3 stuks) kost vanaf 65.- Verder is er geen uitrusting nodig. Nadere informatie? Op bovengenoemde dagen op ons speelterrein te "Vlakwater" Venray, bij ons secretariaat, of via een van onze leden. Natjnens JBC Venray 80. Hoogachtend, Voorzitter Eef Zeelea j I I i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 11