Vorige week hebben we u al een en ander vertelt over de Hobbymarkt welke te zien zal zijn op de bierfeesten. Deze week willen we u meer informatie geven over het deei van S.V. Castenray en het onderdeel welk specifiek door handboogschutterij "De Batavieren" verzorgt wordt. In de afgelopen jaren werd voor S.V.C. altijd door de zeskamp-commissie een uitstekende zeskamp georganiseerd. Deze zeskamp is nu onderdeel van De Bierfeesten. Zoals alle andere jaren zal de zeskamp weer in het weiland van Wiel Friessen gehouden worden. Over deze zeskamp mag ik u helaas niet te veel vertellen daar dan al een groot deel van de spellen vrij zouden komen. In de komende weken zult u over de zeskamp nog voldoende geïnformeerd worden. S.V. Castenray zal een voetbal eri korfbal deel in De Bierfeesten verzorgen. In de buurt van speelveld "Het Tunneike" aan de Campagnestraat zal een voetbalbord en diverse korven komen te staan. Een voetbalbord is een bord met daarin enkele ronde gaten waardoor gescoord moet worden. Verder zullen er korven zijn van diverse doorsnede zodat ook de jeugd kan scoren. De hangboogschutterij zal op het lagere schoolterrein enne "doel" opgesteld hebben waarop door de aanwezige geschoten kan worden. Tevens zult u hier een stand aantreffen van de Handboogschutterij waar ze diverse artikelen tonen welke met de handboogsport te maken hebben. Het handboogschieten zal onder deskundige leiding staan, ze zullen u ook tijdens deze middag daar waar nodig de nodige informatie geven hoe er geschoten moet worden. Tijdens de gehele middag is er de mogelijkheid om aan alle activiteiten deel te nemen, leder uur wordt er een uurwinnaar per spel bekend gemaakt. Deze uurwinnaars zullen op het einde van de middag tegen elkaar afkampen en zo wordt de totaal winnaar per spel bekend welke een prijs in ontvangst mag nemen. Caselse Bierfeesten, Zondag 28 juni Caselse Bierfeesten

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 7