Het is al weer een hele tijd geleden dat we u geïnformeerd hebben over de Caselse Bierfeesten. Inmiddels broeit het links en rechts al flink. Dat moet ook want de Bierfeesten worden gehouden op 28 juni, de eerste Zondag na het aspergesseizoen. Wat is er allemaal te doen op De Bierfeesten? 6 Verenigingen zullen zich hier presenteren. Dit zijn: Carnavalsvereniging "De Schanseknuppels", Pony en ruitervereniging "De Eendracht", Fanfare "De Dorpsklank", HandboogschutterijDe Batavieren", LVB afd Castenray en Sportvereniging Castenray. Ook zal de dorpsraad een actie in het geheel hebben. Iedere vereniging zal een activiteit leveren op De Bierfeesten. Uiteraard zal er verder de reeds bekende 6 kamp gehouden worden. De start van dit alles zal omstreeks 10.30-11.00 uur zijn. Dan zal namelijk de 6 kamp starten. Omstreeks 14.00 uur zullen dan de overige activiteiten starten tot ongeveer 18.00 uur. Hierna zal er 's avonds een band live muziek (feestmuziek) ten gehore brengen. U hebt nu een grove indruk gekregen van De Bierfeesten op 28 juni. Bierfeesten wil niet zeggen dat er alleen maar bier te krijgen is en er alleen maar gedronken kan worden. Dat is dus niet zo. Ook niet bierdrinkers zijn van harte welkom. U hebt reeds kunnen lezen dat iedere vereniging een activiteit organiseert. De L.V.B. afd. Castenray organiseert de zg. Hobbymarkt. Hierbij zulten hoofdzakelijk inwoners van Castenray hun creatieve vaardigheden ten toon stellen. Te denken valt hierbij aan zelf gemaakte artikelen van hout, metaal, porselein, klei, verf, papier, karton etc., etc. Deze artikelen worden ten toon gesteld en in sommige gevallen ook verkocht. Dit geheel zal te zien zijn in diverse kramen aan de Matthiasstraat. Weet u nog mensen welke ook een zulke hobby hebben maar nog niet benaderd zijn en waarvan u denk dat hij/zij zichzelf niet aan zal prijzen kunt u dit gerust aan een van de commissieleden doorgeven. (Hun namen staan verderop genoemd.) Het spreekt voor zich dat een dergelijk groot feest vele vrijwilligers nodig heeft om de totale organisatie rond ie krijgen. Wilt u graag helpen tijdens deze dag (alle hulp is welkom) dan kunt u dat even aangeven bij een van onderstaande personen of bij een bestuurslid van de 6 bovengenoemde verenigingen. De mensen waar u zich aan kunt melden zijn: Hay Philipsen, Gerrit Cremers, Mariet Hendrix, Piet Hoeymakers, Geert Janssen en Erik Jakobs. Mocht u het nog niet in uw agenda geschreven hebben dan kunt u nu de Bierfeesten daarin noteren voor 28 juni. Meer info volgt in de komende weken. - 13 - Caselse Bierfeesten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 13