Rabobank Zevenrode mededelingen Aanpassing brievenbussen bij onze kantoren. Rabobank Zeventode tei. 04?8 - 530 si3 Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. 'Theo Arts V.OJ. Wij zijn dag en nacht bereikbaar - 12 - Brievenbussen kantoren Leunen, Wanssum en Ysselsteyn: Op bovenvermelde kantoren zijn nieuwe brievenbussen bijgeplaatst die speciaal bedoeld zijn voor aanlevering van uw betaalopdrachten. De brievenbussen zijn aan de binnenzijde voorzien van een beveiligingsmechanisme. Per bovenvermeld kantoor treft u nu twee brievenbussen aan: één voor alleen betaalopdrachten en één voor brieven (overige post), zoals ook op de bussen is aangegeven. Brievenbussen kantoren Blitterswijck, Meerlo, Merselo en Oirïo: Bij bovenstaande banken zijn de huidige brievenbussen vervangen door brievenbussen met een zeer smalle opening en speciaal bedoeld voor aanlevering van uw betaalopdrachten. Dit ter beveiliging van het aanleveringsproces. Als u andere post als betaalopdrachten hebt, dan kunt u deze post afgeven aan de balie tijdens de opensteilingsuren van de bank. Overigens bent u niet gebonden aan een brievenbus van een bepaald kantoor. U kunt uw betaalopdrachten en overige post op al de kantoren van Rabobank Zevenrode aanleveren zonder dat er vertraging in de verwerking optreedt. (Bqjrafenis- en Crematie-onderneming Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk lesï Tel. 0478-571876 Venrayseweg 104, 5961 AJ Horsi Telefoon 077-3987099 Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-550150 Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 12