Rabobank Zevenrode mededelingen Radio-uitzendingen Rabobank Zevenrode Concert Rabobank Zevenrode tei. 0478 - 530 313 'Een concert dat klonk als een klok' Lokale Omroep Venray en Streekomroep Reindonk zullen het succesvolle concert dat op 30 maart door het 'Rabobank Zevenrode Orkest' in een volle Venrayse schouwburg ten gehore werd gebracht, voor haar luisteraars en voor diegenen die niet aanwezig konden zijn, uitzenden. Omroep Venray zendt het concert uit op woensdag 22 april om 18.00 uur. Omroep Reindonk is op zondag 26 april om 19.00 uur in de lucht met het orkest, bestaande uit 100 muzikanten van de acht plaatselijke fanfares en harmonie. De uitzendingen duren ongeveer een uur. Het orkest, dat speelt o.l.v. dirigent Piet Joris, wordt gevormd door honderd muzikanten van de muziekgezelschappen Fanfare Concordia uit Wanssum Fanfare de Dorpsklank uit Castersiay Fanfare De Peelklank uit Ysseisteyn Fanfare Eendracht uit Meerlo Fanfare Moed en IJver uit Blitterswijck Fanfare Ons Genoegen uit Oirlo Fanfare St. Oda uit Merselo Harmonie St. Catharina uit Leunen. Het initiatief tot deze eenmalige uitvoering werd genomen door de muziekgezelschappen zelf als waardering voor het hoodsponsorschap van Rabobank Zevenrode. Met recht kon daaraan het thema van de avond 'Toekomst door Samenspel' ontleend worden. Genodigden die belangeloos in hun gemeenschappen actief zijn met 'Toekomst door Samenspel' waren die avond de gasten van Rabobank Zevenrode. Na de uitvoering reikte de voorzitter van het bestuur van Rabobank Zevenrode, Jan van Elzakker, aan de voorzitters van de muziekgezelschappen een cheque van f.60.000,00 uit, goed voor het hoofdsponsorschap voor de komende driejaren voor de acht muziekgezelschappen. Weekblad Peel en Maas schreef vol lof over de uitvoering en kopte met 'Een concert dat klonk als en klok'. Reden genoeg wellicht voor de muziekliefhebber om dit unieke concert via de radio te beluisteren. waan*«fMW

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 2