CASTENRAY LIJDT ACCEPTABELE NEDERLAAG D.I.S. NIEUWBOUW CASTENRAY Bergmans Jansen SPAARHYPOTHEEK Assurantie Adviseurs Rente: 10 jaar vast 5,6 15 jaar vast 5,85 20 iaar vast 6,1 30 jaar vast 7,2 Patersstraat 24, Venray Al meer dan 45 jaar een begrip in de regio Rente Stabiel 30 jaar 6,1 Voor een vrijblijvende afspraak en een goed advies Ook in de avonduren Castenray is er afgelopen zondag niet in geslaagd om voor een verrassing te zorgen. Tegen koploper Heijen werd thuis met 0-2 verloren. Toch mochten de blauwwitten met opgeheven hoofd het veld verlaten. Want hoewel er geen punten werden gepakt werd Heijen toch een lastige middag bezorgd. Castenray startte zondag in een ietwat gewijzigde opstelling. Zowel Leon als Xavier hadden het vertrouwen van trainer Loek Nooyen gekregen. Uit het gemak waarmee zij ingepast werden blijkt dat Castenray over een ruime selectie beschikt. Een prettig gegeven. Het begin van de strijd verliep voor Castenray weinig voortvarend. Al na vijf minuten keken de blauwwitten tegen een achterstand aan. Een lage voorzet werd door een Heijen speler ineens op de slof genomen en liet doelman Jan kansloos: 0-1Ondanks deze vroege domper was Castenray bepaald niet uit het veld geslagen. Het vocht zichzelf terug in de wedstrijd. Gedurende de rest van de eerste helft hoefde Castenray dan ook niet onder te doen voor het hooggeplaatste Heijen. Vooral de verdediging van Castenray stak weer prima in elkaar. Heijen voelde dat het de grip op de wedstrijd verloor en kreeg het behoorlijk benauwd. Dit leidde vlak voor rust tot een goede mogelijkheid voor Ivan om de aansluittingstreffer te scoren. Zijn poging trof echter geen doel. In de tweede helft veranderde dit beeld nauwelijks. Heijen had weliswaar het meeste balbezit maar dit leidde slechts zelden tot een scoringsmogelijkheid. Castenray werkte hard en bleef hopen op dat ene kleine kansje. Zo bleef de wedstrijd spannend tot de 76e minuut. Toen moest Castenray zich alsnog gewonnen geven. Uit 1 van de spaarzame kansen die Heijen kreeg werd de 0-2 gescoord en daarmee was de wedstrijd beslist. Maar zoals gezegd mocht Castenray met een tevreden gevoel het veld verlaten. Helaas verdween die tevredenheid vrij snel toen bleek dat zowel Oirlo als Griendtsveen de volle winst hadden gepakt.. En dus is de strijd om degradatie weer geheel open en wordt het einde van de competitie nog behoorlijk spannend. Over twee weken mag Castenray het proberen tegen wederom een hooggeplaatst team: BEVO. Punten zouden nu toch heel welkom zijn m„i f\Ano cctznn

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 5