Zorggroep Parochie Casten ray De doelstelling van de "zorggroep" is het ontlasten van de priester van zijn pastorale taken. Dit neemt echter niet weg, dat wanneer U behoefte heeft aan een persoonlijk contact met de priester die verbonden is aan onze parochie, dit evengoed mogelijk is. U kunt zelf contact met de priester opnemen of dit via de coordinator van de zorggroep doen De zorggroep bestaat uit een achttal personen die mede zorg willen dragen voor de volgende taken: - ondersteuning geven aan alle medebewoners die hier behoefte aan hebben. - medebewoners die ziek zijn.d.w.z. ziek thuis, of elders in instellingen vertoeven, zullen aandacht binnen de zorggroep hebben. - begeleiding van ernstige zieken. - zorg voor, tijdens, en na overlijden m.b.t. de naaste familieleden. De zorggroep zal zelf hierin initiatieven ondernemen en contact zoeken met de medeparochia nen en of medebewoners. U kunt altijd contact opnemen met de coordinator van de zorggroep als U denkt dat wij U ergens mee van dienst kunnen zijn. De zorggroep zal begeleid worden door Kapelaan Bouman en als contact persoon namens het kerkbestuur De Heer M. Classens. Wekelijks worden in de^Schans" bij de kerkberichten telefoonnummers vermeld, zodat U weet bij wie U terecht kunt. Alvorens men een bezoek zal brengen, zal eerst telefonisch contact worden opgenomen met de persoon zelf of met de naaste familie. De zorggroep hoopt een positieve bijdrage te leveren aan de zorg voor de medemens en dan wel heel speciaal binnen onze eigen gemeenschap Castenray. U kunt vanzelfsprekend verzekerd zijn van vertrouwen en diskretie van de leden van de zorg groep. De volgende personen willen zich hier voor inzetten: Mevr. A. Kunen Dhr. G. Swinkels Mevr. N. Arts Mevr. N. Wismans Mevr. B. Strijbos Mevr. T. Reinders Mevr. T. Duykers Dhr. G. Kunen De Zorggroep wordt gecoördineerd door Ans Kunen Leikeswei 4 tel. 0478 571454 Bij geen gehoor kunt U contact opnemen met Grad Swinkels Horsterweg 42 tel 0478 571616. Parochianen die Tweede Paasdag na de H. Mis van 10.3 0 uur de H. Communie thuis willen ontvangen kunnen dit doorgeven aan A.Kunen tel.571454 b.g.g. G.Swinkels Tel. 571616. - De H. Communie zal toegediend worden door Kapelaan Bouman. De leden van de Zorggroep wensen iedereen in Castenray fijne Leikeswei 4 Horsterweg 42 Matthiasstraat 4 Tunnelweg 4 A Klein Oirlo 3 A Lollebeekweg 13 Horsterweg 35 Leikeswei 4 2 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 2