OPEN HUIS '98 - 9 - over wosen, vermogen en genieten Onder het motto "Open Huis '98: over wonen, vermogen en genieten" organiseren de Rabobankea Venray-Oostrum en Zevenrode op zaterdag 21 maart aanstaande een infodag. Deze wordt gehouden ia Conferentie- en Partycentrum De Witte Hoeve in de Gasstraa? te Venray en duurt van 1Ö.ÜG tot 16.00 uur. De infodag wordt al een aantal jaren achtereen georganiseerd door de Rabobank en heeft tot doel, belangstellende bezoekers te informeren over allerlei zaken met betrekking tot het bezit van een eigen woning. U kunt tijdens Open Huis '98 in de eerste plaats terecht voor informatie en advies over hypotheken en de daarmee samenhangende woondiensten. Wat komt er allemaal bij kijken, als u een woning koopt? Wat zijn de maandlasten, de voordeligste financiering; ook op de lange termijn, en met welke fiscale voordelen kunt u rekening houden? De adviseurs van de Rabobank zijn ter plaatse aanwezig om u hierover uitgebreid en deskundig voor te lichten. Daarnaast zijn de notarissen uit Venray en enkele makelaars aanwezig, waar u met uw vragen terecht kunt. Ia es om het huis Naast bovengenoemde zaken komen ook andere aspecten van de woning aan de orde. Denk daarbij aan beveiliging, verzekering en aankleding van uw huis. Verschillende Venrayse bedrijven geven acte de présence om u ook daarover deskundig te adviseren. Aldus krijgt de bezoeker een zo volledig mogelijk beeld van alles, wat met het bezit van een woning te maken heeft. Over wonen, vermogen en genieten Een eigen huis is meer dan alleen iets om in te wonen. Het is ook een belangrijke spaarpot. Er is immers meestal al flink afbetaald op de hypotheekschuld. Bovendien is de waarde van huizen in de afgelopen jaren sterk gestegen. De meeste mensen hebben dus een behoorlijk kapitaal opgebouwd in hun woning, vaak zonder het te merken. Dit kapitaal kan gemakkelijk worden vrijgemaakt. Hiermee kunnen allerlei nuttige zaken worden gefinancierd, zoals de studie van de kinderen of een stuk extra inkomen, wanneer je bijvoorbeeld eerder wilt stoppen met werken. Daarom besteden we dit jaar ook veel aandacht aan deze aspecten. Lezingen Tijdens het Open Huis '98 worden regelmatig lezingen gehouden over het benutten van het vermogen in de eigen woning. Aan de hand van duidelijke en herkenbare rekenvoorbeelden kunnen wij de mensen informeren over de mogelijkheden, die het eigen huis in dit opzicht biedt. De titel van de lezingen luidt: "Nu nadenken, straks profiteren". Dit zegt in feite alles. Wie zich nu goed laat voorlichten en met behulp van zijn eigen huis voorzieningen treft, kan daar straks veel plezier en profijt van hebben. Een absolute aanrader voor allen, die zich in deze situaties herkennen. Wij zouden ook deze mensen van harte willen uitnodigen om ons Open Huis te bezoeken. Het is beslist de moeite waard. Uitgebreid

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 9