KORFBAL F1 Castenray heeft gewonnen! En wel niet 7-0 tegen F1 Odos Uitslagen Peelkorf - recreanten Erica 2 - DIS Vitesse - DIS 2 Erica 3 - DIS 3 4 - 4 7 - 0 8-0 1 7 1 9 7 Aan- en afmelden leden, Vanaf deze week, 9 maart, zijn weer alle teams buiten gaan trainen. En natuurlijk is dan ook weer het moment voor de meisjes die nu lid willen worden om zich aan te melden, enwel voor 28 maart bij Elly Philipsen, tel: 571280. Dus alle meisjes die 6 jaar zijn, of nog dit schooljaar 6 jaar worden mogen vanaf deze week, dus eigenlijk al vanaf vanavond, mee gaan trainen. De training van de welpen is op donderdag, van 18.15 uur tot 19.15 uur. Alle jeugd is gewend om te douchen, dus de spullen daarvoor moet je niet vergeten. Dit geldt natuurlijk niet alleen voor de welpen, iedereen die zin heeft om te korfballen mag zich aanmelden. Ook de leden die zich af willen melden moeten dit doen voor 28 maart bij Elly Philipsen, tel: 571280. Natuurlijk hopen wij dat hiervoor zo weinig mogelijk telefoontjes binnenkomen. Zoals iedereen wel weet hebben Erna en Eric een gezonde dochter gekregen, natuurlijk willen we daar even naar gaan kijken met alle leidsters, dit willen we doen op 26 maart om 20.00 uur, dus niet op 16 maart zoals vorige week in de Schans stond. Dus iedereen die dan kan is van harte welkom. 19 Maart aanstaande is de volgende leidstersvergadering. Zorg dat je er bent want we moeten het buitenseizoen weer in gaan delen, kun je toch niet meldt je dan even af bij Elly Philipsen, tel: 571280. Tot dan. Weds tri idscheiaa Zoals iedereen op het grote schema gezien heeft beginnen alle teaas pas op 4 April weer te spelen. Hou dus goed de Schans in de gaten!!!! groetjes de F-jes 3 Cray F - ODOS Swift D - Cray D 7 i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 3