Wat gaan deze verenigingen organiseren. Ze organiseren een groot feest waarbij bovenstaande verenigingen op de een of andere wijze aan dee! zal nemen. Zo zal er de traditionele zeskamp zijn. Verder is er doeischieten en korfbal. Er zal een demonstratie dressuur gegeven worden onder leiding een deskundige. Er kan met de hangboog geschoten worden en er zal een hobbymarkt gehouden worden. Ook zal er muziek zijn van diverse aard. Verder zullen er nog enkele speciale activiteiten zijn waarover we in een later stadium meer zullen loslaten. Waar: locatie is wei van Friessen tot en met het speelveld 'T Tunnelke". Het is de bedoeling dat het tussen liggende gedeelte geheel "vol" komt te staan. - 11 - Een aantal verenigingen hebben vorig jaar het initiatief genomen om in Caseie iets nieuws te organiseren. Het festijn heet de Caselse Bierfeesten. Ws@ doen er o.a. aan mee. Ruiter en pony vereniging "De Eendracht", Fanfare "De Dorpsklank", Handboogschutterij "De Batavieren, LVB afd. Castenray, C.v. "De Schanseknuppeis en S.V. Castenray. Wanneer: dit geheel zal op Zondag 28 juni gehouden worden. Jeugd: het is de bedoeling dat het speelveld 't Tunnelke bijna geheel ingeruimd wordt voor de jeugd. Zo zai er o.a. een kinderboerderij met dieren zijn. De jeugd zal op deze hoek bezig gehouden worden. Uiteraard zai er ook voor de inwendige mens gezorgd worden, immers de naam Bierfeesten zegt het al. Er zai bier zijn. Een programma van caselse verenigingen voor Caselse mensen maar ook voor personen buiten Castenray. Een programma wat zeker de moeite waard zal en wat zal duren van 's morgens circa 11.00 uur tot 's avonds. Ook 's avonds is er muziek die de stemming er flink in weef te brengen. Kortom noteer 28 juni alvast in je agenda: Caselse Bierfeesten. We houden je op d@ hoogte. Maandagmiddag 16 maart 1998 dansen in "De Wis". Aanvang 14.00 uur Caselse Bierfeesten,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 11