ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING - 16 KNUPPELS EN KNUPPELINNEKES ue urnavai lit al wer un paar daag achter os. Toch as Prins van de Schanseknuppels wil ik nog efkes en paar haltes an. Weej hebben mit z'n alle en paar maoj bonte aovende belefd en zeer zeker de 50+ bonte aovend. Hier het denk ik iederiën goeje herinneringe an over gehalde Vreejdags hebbe we mit de scholjeugd en hiel moj begin gemakt an de carnaval, lën van de belangrieke gebeurtenisse was zeker ut opzuuke van zieke en aide minse. Daor ware toch hiële emosionele momente beejWeej hebbe geprobierd deez minse en hart onder de riem te stèke. Verder wil ik, ok names Riek en de mègjes van ös, alle minse bedanke vur den schitterende carnaval den weej same gemakt hebbe ien ös durpke. Ok miene steun en toeverlaot Vorst Caro hiël veul bedankt hier vur. Carnaval 1998 is vur meej iets urn noeit mèr te vergèteiïi Prins Mart VII We gaan niet op 16 maart, maar op 26 maart op kraamvisite bii Erna en Erik. Woensdag 11 maart a.s. is de voorjaarsvergadering. Deze wordt gehouden in Merselo, Café D'n Tommes, Grootdorp 40 Aanvang 20.30 uur. Beste Knuppels en Knyppelinnekes, gebeurtenis gewist. Weej zien nog steeds imderstebove van alle gelukwense die weej gekregen hebben. A De telefoontjes, de kaarte, de persoonleke gelukwense, de resepsie, ut was geweldig. k Weej kunne nie iederien vernoeme beej ut bedanke, mar de karnaval sverieniging wille weej tog apart bedanke vur de perfekte organisatsie. Weej zun nog duk terugdenken an dizze aovend. De geldeleke beejdrages an de resepsie hebbe weej ok mar besteejt an de jeugd, mar dan an die, wor ut nie zo goet mit gut. Weej vonde dat de Clinicclowns die dees kiender ien ut ziekenhuus opvroleken best wat konden gebruuken. Minse nogmals bedankt. Jos en Jacqueline Janssen. A De toekenning van de orde van verdienste is vur os en fantasties mojje

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 16