Maandagavond 9 maart 1998 dansen in "De Wis" Aanvang 20.00 uur - 13 - Aanmelding teerlingen o® de basisschool Enkele weken geleden werd reeds aangegeven dat de datum van 2 april 1998 voor de aanmelding van nieuwe leerlingen op de basisschool, vanwege een nieuw aannamebeleid binnen ons bestuur, zou komen te vervallen. Hiervoor zou een nieuwe datum geprikt worden in maart. Die nieuwe datum is inmiddels bekend. Op alle katholieke scholen binnen de gemeente Venray zai de aanmelding van nieuwe leerlingen plaatsvinden op maandag 23 maart a.s. Verdere informatie volgt nog. Poëziewedstrijd Jaarlijks doen de kinderen van de groepen 5 en 6 mee aan een landelijke poëziewedstrijd. Dit jaar leverde dat een winnend gedicht op. Dit gedicht werd samen met 150 andere gekozen uit meer dan 31000 gedichten en zal afgedrukt worden in een speciaal uitgebrachte dichtbundel die ook in de boekhandel te koop zal zijn. De schrijfster van het gedicht is Susan Keysers. Susan mag op 21 maart a.s. in het 'Land van Ooit' haar prijs in ontvangst gaan nemen. Van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat! Het winnende gedicht: Ten kuis heeft iedereen. Is het groot of is het kfein, het kan er toch gezellig zijn! Ten vogelzooont hoog in de bomen, zoaargeen ander dier kan komen. 'Een cazna zooont in een kooi, hij zit helermak onder het hooi Ten koe zooont in een zoei, hijgeeft mekfaan jou en mij. Ten das zooont in veekgangen, zoaar hij aktjd iets heeft hangen. Ziozie je maar, ieder zooont in een kuis. 'Daar wek je je het beste thuis.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 13