Basisschool 'De Stek' mm*tdeFan1 Maandagmiddag 2 maart a.s dansen in "De Wis". Aanvang 14.00 uur -3 - Weer naar school Maandag 2 maart a.s. zit de vakantie er alweer op. Om 8.45 uur worden de kinderen weer op schooi verwacht. Tot dan Cvberhus in Castenrav Op woensdag 4 maart a.s. bezoekt de zgn. 'Cyberbus' onze school. De 'Cyberbus' is een truck van 18 meter lang compleet ingericht met de modernste computerapparatuur. Voor groep 8 betekent dit bezoek dat ze twee uur gaan werken met internet. De 'Cyberbus' is een initiatief van het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen en bezoekt op aanvraag in de maand maart enkele scholen in Limburg. Open Huis Dendron College, Horst Op donderdag 5 maart a.s. is er Open Huis op het Dendron College in Horst en wel van 16.30 uur tot 20.30 uur. Het Open Huis is speciaal voor de leerlingen van groep 8 met hun ouders, maar natuurlijk zijn alle andere belangstellenden ook van harte welkom. 1 VI hartelust Met de Fantasy-coilectie karpetten en borders kunt u naar- hartelust combineren en zo een karpet kiezen dat een aanwinst is voor uw woning. De Fantasy-collectie is speciaal samengesteld voor hen die hoge eisen stellen aan uitvoering, kleurstelling en dessin. De karpetten zijn gemaakt van de beste materialen (Wools of New Zealand), zeer duur zaam, exclusief en bovenal een afspiegeling van uw persoonlijke smaak en voorkeur. Kom nu naar onze winkel en ontdek zelf de méér dan 3500 mogelijkheden. <vV, 1500 creatieve én op maat v y v- 7-& combki.ati.es voor u gemaakt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 3