Basisschool 'De Stek ft OMROEP VEN RAY OP TELEVISIE Verkiezingen MR Voorde verkiezingen van de MR., uitgeschreven in december jl., hebben zich vanuit de ouders géén nieuwe kandidaten gemeld. Hierdoor is Dhr. Dinghs automatisch herkozen voor een periode van twee jaar. De medezeggenschapsraad van onze schooi wordt door de volgende personen gevormd: - Mw. T. Fiinsenberg namens de ouders - Dhr. H. Dinghs - Mw. M. Bakker namens de leerkrachten - Mw. R. Sonnenberg Op vrijdagmiddag a.s. gaan we als vanouds onder begeleiding van de prins met zijn gevolg naar 'de Wis'. De kinderen worden daarom om 13.45 uur verkleed op school verwacht. Om ongeveer 15.45 uur begint dan de voorjaarsvakantie. Deze duurt t/m 1 maart a.s. Op maandag 2 maart worden de kinderen dan weer op school verwacht. Een fijne carnaval en plezierige vakantie !n de vakantie wordt de Schans door de leerlingen van groep 7/8 gemaakt en bezorgd donderdag 26 februari a.s. om 9.30 uur. Indien je verhinderd bent, dien je zelf voor ©en vervanger te zorgen. We gaan deze avond patineren. Ja, ja wat is dit dan weer? De cursusleidster brengt zonnebloemen mee, die wij gaan patineren. Misschien heb je er al eerder van gehoord, maar nog niet mee gewerkt. Dat kun jc dan op deze avond leren, 't Is een soort verftechniek Meer hierover zal de leidster ons deze avond komen verteilen en ons aan 't werk zetten. Want daar gaat 't immers om, zelf deen. Heb je knutselzin, kom dan 4 maait om 20:00u naar de Wis. Er wordt een eigen bijdrage gevraagd van 17.50 voor de benodigde materialen. Zglf mgengnien. een föhn voor 't drogen. r^.,. Opgeven bij D. Classens t/m 1 maart, «'57142 Extra persbericht Omroep Venray is niet alleen te horen maar ook te zien! Op teletekstpagina 784 van TV Gazet vind u alle belangrijke informatie van Omroep Venray: de dagelijkse programma's, specials, sport, oproepen, verenigingsnieuws enz. Aile verenigingen, clubs, stichtingen e.d. kunnen zowel via onze radioprogramma's als teletekst hun informatie kwijt.» Dat kost helemaal niets! Stuur berichten op naar: Omroep Venray, Postbus 91, 5800 AB in Venray. Faxen kan ook: 51 36 56. De lokale omroep is er voor u. Maak er daarom gebruik van en laat weten wat uw wensen zijn kabel 102.4 - ether 90.2 - tv gazet 784 - 7 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 7