L.V.B. waren 21 Culturele Krinnavond PROGRAMMA 19.30 uur Welkomstwoord door de kringvoorzitster mevr. M. Volleberg-Keijsers Aansluitend een inleiding door mevr. G.M. Schepers uit Linne over ons jaarthema: "Werk en zorg, een nieuwe balans" 20.45 uur Toneelstukje "Geraniums en perzikthee" door afdeling Oirlo 21.15 uur Pauze met koffie en vlaai Vanaf 21.45 uur achtereenvolgend: - Zang door afdeling Vredepeei - Toneelstukje "Het papiertje" dor afd. Leunen - Toneelstukje "Wekelijks koffieuurtje" door afd. Oostrum - Toneelstukje "Op wintersport naar Zwitserland" door afd. Merselo - Satire door afd. Blitterswijck - Toneelstukje "De hoorzitting" door afd. Leunen - Playback door afd. IJsselsteijn 23.00 uur Afsluiting U kunt zich opgeven voor deze avond bij Gert Classens, tel. 571474 tot 5 maart a.s. Bij betaling van f 10,- krijgt u dan het entreebewijs mee. OP ZOEK KAAR BALANS IN DEZE TIJD!il De krant lezend en kijkend naar het journaal krijg je het gevoel dat deze wereld een god-loze wereld is: - de Derde Wereld wordt getroffen door de ene na de andere ramp - kinderen worden uitgebuit; veraf en dichtbij - de kreet "voetbal is oorlog" lijkt wel erg letterlijk te worden opgevat - en als iemand iets zegt van onbehoorlijk gedrag, wordt hij in elkaar geslagen. Koeten we dat allemaal maar goed vinden? Is tolerant zijn dat je dit maar laat gebeuren? Vrijheid - blijheid? Wij nodigen u uit voor de thema-avond op; Donderdag 26 februari 1998. Gemeenschapshuis Oostrum - foyer, Watermolenstraat 1 Programma: 19.30 uur Ontvangst Opening door de kringvoorzitster Inleiding door mevr. Ina ter Avset, districtskategeet bij de Stichting Onderwijs en Levensbeschouwing te Gemert 22.30 uur sluiting U kunt zich opgeven voor deze avond tot 19 febr. a.s. bij Gerda Vroemen, tel. 571365 De entree is gratis. uMlMNMKVMMMIIMMMlHMaaPM

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 21