Tweede seizoensoverwinning Castenray reserves Door J.R. en KEES. Se klasse P - Ais een snel trein schoot het tweede elfta! de tweede seizoenshelft in. Al na 23 minuten keek degrada tieconcurrent BVV tegen een 3-0 achterstand aan. Wie had dit kunnen of zelfs durven denken? Toen 'Ut Twed' de winterstop in ging had het meer weg van een boemeibus die al 5 keer de klok rond was geweest Het inmiddels beruchte eerste kwartier, waarin het tweede normaal gesproken zeer slap voetbalt, bleef voor de veran dering uit. In plaats daarvan stond het na ruim 20 minuten al 3-0 voor twee. Dit was dui delijk een ongekende weelde, waar 'the boys van Geert Stip' zich geen raad mee wisten. Vanaf dat moment werd de siag op het middenveld verlo ren en kwam de Castenrayse verdediging onder grote druk te staan. Met kunst en vlieg werk werd BVV van een tref fer afgehouden, hetgeen soms leidde tot dol komische situa ties in de Castenray-16. Dit tot grote hilariteit van het publiek, wat regelmatig zijn lachsalvo's over de Heesakker liet klinken. Krakende voegen Na de thee begon twee, met Martijn voor de geblesseerde Björn, weer orde op zaken te stellen. Na de tegentreffer van BVV bracht Luc met een leep passje Marco in stelling, die koelbloedig afrondde: 4-1. Dit betekende zeker niet dat de wedstrijd gespeeld was. Inte gendeel. BVV begon een alles of niets offensief en pompte alle ballen richting de Casten rayse goal. De defensie kraakte in zijn voegen en het duurde dan ook niet lang meer voordat BVV de 4-2 binnenschoot. De strijd was weer helemaal open tot Castenray een kwartier voor tijd even onder de druk uit kwam en Luc de wedstrijd besliste met een beauty van een doelpunt. Uit stand schoot hij vanaf 25 meter de bal on houdbaar in de Blitters-wijckse kruising. Met een glimlach van oor tot oor nam hij de felicita ties van z'n ploegmaten in ontvangst. BVV mocht nog één keer scoren voor de statis tieken en toen was de zeer ver diende overwinning een feit. Er konden drie broodnodige punten bijgeschreven worden in de strijd om te overleven in de vijfde klasse. Keeper 'Ut Twed' kwam dus sterk uit de winterstop, hetgeen de bur ger weer moed geeft voor de toekomst. Bron van zorg is nog het wegvallen van Rob voor langere tijd. Hij moet zich bin nenkort in het ziekenhuis mel den voor een knieoperatie. Gedurende zijn verblijf daar verwacht hij veel kaarten en fruitschalen van medespelers, supporters en mensen die niets met het tweede te maken heb ben. Rob, veel sterkte en ho pelijk een spoedig herstel. Dit betekent wel dat Twee een probleem heeft daar andere twed-keeper Roel Hoeymakers nog steeds in het buitenland vertoeft, genietend van een welverdiende vakantie. Maar hier heeft de technische staf nog drie weken de tijd om iets uit de hoge hoed te toveren. Volgende week is het immers carnaval, de week daarop wordt er geoefend tegen 'de Rui ver'. De zondag daarna begint de competitie weer en deze gaat dan de beslissende fase in. Castenray is er zich van bewust dat het al! zeilen bij moet zetten en dat iedere wedstrijd vanaf nu een finale is. - 20 - CASTENRAY 2 - BW2 5-3 Doelpunten: 4. Marco Classens 1-0; 12, Marco Classens 2-0; 23. Leon Strijbos 3-0; 48. BVV 3-1; 52. Marco Classens 4-1; 65. BVV 4-2; 76. Luc Strijbos 5-2; 82. BVV 5-3. Aantai toeschouwers: 28. Gele kaart: 63. BVV; wegens com mentaar op leiding. Bijzonderheid: Prins Mart VII was 2'/4 uur te laat om de aftrap te verrichten. Opstelling: Rob Weys; John Reynders, John Marcellis, Joep Willemsen en Freek Wismans; Luc Strijbos, Leon Strijbos (75. Freek Kuijpers), René Arts en Björn Vroemen (46. Martijn Direks); Marco Classens en Sander Dinghs. Boemelbus wordt sneltrein

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 20