De kindertelefoon komt oren tekort L 'OREAL kleurfestival Tot 50% korting op alle haarkleurspeciali teiten hij en zij haarmode - 8 - "Mijn vader en moeder gaan scheiden, wat moet ik doen?" "Wat is een. condoom?" "Ik wil niet meer naar school, want ik word altijd gepest." "Ik. heb ruzie met mijn vriendin en ik wil het weer goed maken." "Ik krijg te weinig zakgeld." en toen deed hij me pijn...." Kinderen en jongeren hebben honderden vragen en problemen. Vragen en problemen waar ze niet altijd mee terecht kunnen of durven bij de volwassenen in hun eigen omgeving. Maar waar ze wel een antwoord op zoeken. Vaak bellen ze dan de Kindertelefoon. Een instelling die dagelijks van 14.00 tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar is voor informatie, advies en hulp. Een instelling waar ze. anoniem een beroep op kunnen doen, waar ze verzekerd zijn van geheimhouding. De Kindertelefoon wordt jaarlijks tienduizenden keren gebeld. Het telefoonwerk wordt verricht door vrijwilligers, ondersteund door een klein team van beroepskrachten. De Kindertelefoon komt oren tekort om naar grote en kleine problemen te luisteren. Daarom zoeken wij enthousiaste en gemotiveerde mensen die ons team van vrijwilligers willen komen versterken Mensen vanaf 18 jaar, met een open mind, die goed kunnen luisteren en die zich in kunnen leven in de belevingswereld van kinderen. Mensen die mini maal 20 uur per maand aan de Kindertelefoon willen en kunnen besteden. In maart start de Kindertelefoon een basistraining voor nieuwe vrij willigers. Deze training bestaat uit 10 bijeenkomsten waarin gespreks- vaardigheden getraind worden en waarin verder belangrijke thema's voor kinderen en jongeren aan de orde komen. Heb je interesse? Bel dan tijdens kantoortijden 077-3514057 voor meer informatie. *ook make maan dag m Uidag geopend Albionstraa! 45H, Leunen tel: 047S-S14047

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 8