Basisschool Ve Stek1 17 Programma: Zondag 25 januari wedstrijddag 15 8018 Castenray BEVO 13768 Castenray 2 Volharding 5 19554 Castenray 3 Heijen 6 14.30 uur M. Triepels-Peeters 12.00 uur Wedstrijdleider 11.00 uur Wedstrijdleider Wedstrijdballen deze week geschonken door: Autobedrijf van Gorp Venray Autorijschool Nottelman Venray Slagerij Drabbels Venra Zondag 1 februari wedstrijddag 16 8021 Griendtsveen Castenray 13771 Leunen 4 Castenray 2 19557 Merselo 3 Castenray 3 14.30 uur J van Berlo 11.30 uur Wedstrijdleider 1100 uur Wedstrijdleider Leidersaanvoerdersvergadering Deze zal op 2 februari gehouden worden. Voetballen op de speelplaats Helaas hebben we het besluit moeten nemen dat er op de speelplaats van de school niet meer gevoetbald mag worden. M.n. na schooltijd bleek dit vaak een bron van ergernis te zijn en werden er vaak vernielingen aangericht aan afrastering en daken (door er op te klimmen om de bal eraf te halen). Dit resulteerde regelmatig in een hoge schadepost die vaak niet te verhalen viel. Graag willen we de speelplaats 'open' houden, ook na schooltijd. We hopen dan ook dat iedereen, ook de diegenen die niet meer op onze school zitten, gehoor zal geven aan deze oproep, zodat de overlast tot da verleden tijd behoort. Schoolgidsencursus De schoolgidsenwerkgroep IVN GeysterenA/enray organiseert op de basisscholen natuurprojecten. Echter om zoveel mogelijk scholen te bereiken zouden ze er graag wat vrijwilligers bij hebben die op de scholen mee kunnen helpen bij de genoemde projecten. Daarvoor start IVN in april, bij voldoende deelname, een schoolgidsencursus. Het is niet nodig daarvoor alles van de natuur te weten, maar er moet natuurlijk we! belangstelling zijn voor de natuur en men moet het leuk vinden om met kinderen te werken. Wie heeft er belangstelling Het mogen ook mensen zijn die niet direct connecties hebben met school. Voor meer informatie kunt u terecht op school bij B. Ruhl.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 17