S.V.C. Senioren M Zaalvoetbal 1998 Datum; Zaterdag 3 januari van 12.00 uur tot 17.00 uur Team 1: Team 4: Xavier Weijs Ivan Maes Jos Heidens Tom Strijbos Mike Kleeven Rene Marcel lis Freek Wismans John Reijnders Ed Classens Rene Arts Bart Emonts Roger Weijs Team 2: Team 5: Marco Classens John Marcellis Luuk Strijbos Rene Duijkers Ruud Saris Jos Derix Steffan Weijs Michei Houwen Harold Jacobs John Versteegen Henk Arts Leo Cox Team 3; Team 6 Roel Classens Ron van Osch Martijn Direks Caro Versteegen Sander Dinghs Denny Wismans Wiibert van Osch i Rick Heidens Joep Willemsen Ruud van Gaal Björn Vroemen Spelregels Er wordt met 5 spelers gespeeld (inclusief keeper). Wanneer de bal geheel over de zijlijn is gegaan wordt de bal ingetrapt. Indien bij het intrappen er te veel tijd (langer dan 5 sec) wordt genomen gaat de bal naar de tegenstander. Er is zeer beperkt lichamelijk contact toegestaan. Slidingen of iets wat hier op lijkt zal niet worden toegestaan. Er mag vanaf alle afstanden gescoord worden Indien de bal het plafond raakt dient er een vrije trap genomen worden op de plek waar de speler stond voordat deze de bal tegen het plafond trapte. Is dit binnen het doelgebied dan dient de vrije trap op de stippellijn genomen te worden. Terug spelen op de keeper die dan de bal in de handen neemt is toegestaan Indien 2 teams gelijk eindigen tellen de voordoeipunten, zijn deze ook gelijk dan telt het doelsaldo. In gevallen waarin dit regelemewnt niet voorziet beslist de toernooi leiding.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 9