Basisschool1Be Stek' Rabobank Zevenrode mededelingen Openingstijden op Oudejaarsdag. Bestuur, directie en medewerkers van Rabobank Zevenrode wensen u allen prettige feestdagen en een goed en succesvol 1998. Rabobank Zevenrode 2 Verkeersörigadiers jubileren Op woensdag 17 december jl. werden de verkeersbrigadiers in de gemeente Venray in het zonnetje gezet en dan met name de brigadiers die al vijf jaar of meer in weer en wind onze kinderen veilig laten oversteken Graag willen we dan ook de volgende personen feliciteren G Classens, T. Claessens T. Flinsenberg, L. Heidens, S Kuypers T Kuypers. G Lintzen M. Smits. M. Strijoos. J. Vuiiings. R. Wismans. D. Cox, T Geerets. J Geerets, M Hendrix. R. Luyks, i Theeuwen T Versteegen. T van Wegberg Het was bijzonder verheugend dat Castenray met de grootste afvaardiging van alle scholen van Venray in de raadzaal van het gemeentehuis ontvangen kon worden Van harte gefeliciteerd!! Weer naar school Op maandag 5 januari beginnen de lessen weer We hopen dat iedereen weer uitgerust is om in het nieuwe jaar te starten. Tot dan 1 Oudejaarsdag woensdag 31 december zijn de openingstijden als volgt: Kantoor Blitterswijck Kantoor Merseio Kantoor Oirio Kantoor Meerlo Kantoor Wanssum Kantoor Ysseisteyn Kantoor Leunen gehele dag gesloten gehele dag gesloten 09.00 tot 13.00 uur 09.00 tot 13.00 uur 10.00 tot 13.00 uur 09.00 tot 13.00 uur 09.00 tot 13.00 uur Bezoekers voor de 'niiddag'kantoren Oirio en Meerlo, zijn uiteraard ook op andere kantoren welkom voor alle bankzaken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 2