KERSTCONCERT SN CASTENRAY zondag 21 dscember 1997 om 11.00 uur. L*V.B. Evenals in vocrg&anóe jaren zal in het Cascenrayse gemeenschapshuis De Wis" opnieuw het traditionele kerstconcert worden uitgevoerd. Het kerstconcert zal plaats vinden op In de sfeerrijke zaal van het gemeenschapshuis zal onder het genot van een kop koffie en kerstbrood een gevarieerd programma worden geboden. Het concert wordt uitgevoerd door fanfare "De Dorpsklank" en het Dames- en Herenkoor van Castenray. Er zijn een aantal nieuwe werken ingestudeerd, die tijdens dit concert voor de eerste keer ten gehore worden gebracht. Een aantal muziekstukken wordt door de fanfare en koren gezamenlijk uitgevoerd, terwijl de overige programma-onderdelen afzonderlijk worden uitgevoerd Zowel fanfare als de koren willen iedereen van harte uitnodigen bij dit concert aanwezig te zijn. KERSTSTUKJES Maanndag 15 december om 19:30 uur in "De WIS" maken stukjes voor de kerstavond. Laden die mee willen helpen kunnen zich opgeven bij Vroemen 571365 Z :<rcr ze if voor kerst groen en snoei schaar. KERSTAKTIE Ii de week van 15 december houden we onze jaarlijkse kerstak- t ie De opbrengst is bestemd voor fruitmanden voor mensen die in het ziekenhuis verblijven, invaliden en beiaarden van 80 jaai" en ouder. Vrijwilligers die mee wiiien helpen kunnen zich opgeven bij «en van de bestuursleden. Jaarvergader ing/bestuursverkiezing 23 januari zal weer de jaarvergadering plaatsvinden en zijn er weer bestuursverkiezingen Mariet Hendrix is aftredend en niet meer herkiesbaar. Annie Jacobs is aftredend en stelt zich herkiesbaar. Er ontstaat dus een bestuursmutatie waarvoor u zich kunt opge ven bij een der bestuursleden. van kerst Gerda M-''

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 15