Fanfare Dorpsklank Oud Papier Repetitie Zaterdag 29 november 18.00 uur repetitie in De Wis (in plaats van Donderdag 27 november). Zondag 30 november intocht Sint Nicolaas. Bijeenkomst in uniform bij Café Hesen om 14.00 uur. Oud papier, Zaterdag 29 november, vanaf 9.30 uur bij Piet Arts. Helpers: Chantal Emonts, Piet van Wegberg, Gijs Dinghs. Agenda Vrijdag 19 december serenade Zilveren Bruidspaar Classens. Zondag 21 december Kerstconcert. Muziekschool: geslaagden Fons Kuypers, diploma A, Jolien Theeuwen, dipl. A, Annet Hendrix, dipl. A Wilma Classens, dipl. A, Thijs Marcellis, dipl. B, Sarah Arts, dipl. B Suzanne Marcellis, dipl. C Alle geslaagden ,van harte proficiat met jullie behaalde diploma. Muziekschool: cursus 1998 De cursus aan de Muziekschool loopt eind dit jaar af. De opgaven voor het nieuwe cursusjaar dienen vóór 6 december te gebeuren. Binnenkort zullen alle cursisten en/of ouders benaderd worden met de vraag of in 1998 wederom de opleiding via de Muziekschool Venray wordt voortgezet. We bevelen dat uiteraard van harte aan! De kosten bedragen (mits jonger dan 18 jaar en wonend in de Gemeente Venray) voor het cursusjaar 1998 f299,75. De fanfare neemt daarvoor t/m het B-diploma 50% van voor haar rekening. Doen dus die opleiding!!! Voor meer informatie en/of vragen kan men bij ondergetekende terecht. Ook volwassenen zijn natuurlijk in de gelegenheid zich op te geven voor een hafa-cursus. Bent u geïnteresseerd, neem dan contact op met P. van Wegberg, tel. 571762. Zaterdag 29 november van 10.00 uur tot 12.00 uur Piet Arts, Tunnelweg Aanmeldingsstrookje: (voor nieuwe cursisten die niet op een andere manier via onze fanfare benaderd zijn) Naam: Geboortedatum en tel.nr.: Geeft zich op voor de Hafa-cursus 1998 aan de Muziekschool Venray. Instrument: Inleveren vóór 6 december bij P. van Wegberg, Horsterweg 62.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 7