Basisschool 'De Stek' Si SCHOMMELS CASTENRAYSEWEG 14 TELEFOON 0478-571941 Intocht Sinterklaas in Casteriray Op zondag 30 november a.s. is de intocht van Sinterklaas en zijn Pieten in Castenray. De Sint en zijn gevolg zullen om 14.15 uur arriveren op de Lollebeekweg ter hoogte van de voormalige Rabobank In optocht, waan/oor we alle grote en kleine kinderen van harte uitnodigen, gaan we naar 'De Wis', alwaar we om ongeveer 14.30 uur aankomen. De stoet zal trekken via de Lollebeekweg, Pastoor Verheggenstraat, Castenrayseweg, Castelostraat, Campagnestraat en de Matthiasstraat naar het gemeenschapshuis Hier zullen de kinderen van de basisschool een programma verzorgen en is er de mogelijkheid om de Sint een hand te geven. De volgorde van de stoet zal zijn: de fanfare. Sinterklaas en zijn Pieten de kinderen en ouders. 3ij heel slecht weer vervalt de tocht buiten en komen we om 14.15 uur bij 'De Wis' bij elkaar. De 'generale repetitie' voor de kinderen van de basisschool is op vrijdagmorgen in 'De Wis Hier gaan we vanuit school naar toe en we komen daar ook weer gezamenlijk terug. Voorlichtingsavonden AOC Op maandag 1 december t/m donderdag 4 december a.s. zijn er voor de leerlingen van groep 8, met hun ouders, voorlichtingsavonden op het AOC in Horst De avonden worden gehouden van 20.00 tot 21.30 uur. De leerlingen hebben enige tijd geleden een opgaveblad voor deze avonden reeds mee naar huis geKregen. Voorleeskampioen Vorige week, werden op onze school de laatste voorronden gehouden van het voorleeskampioenschap van onze school De winnares werd Marjolein Kuijpers Proficiat Marjolein zal onze school vertegenwoordigen op de regionale voorleeskampioenschappen in Venray. i Mm -■■■«■ ■»■■■■- '*.C '.^7.' VERSLEIJ ii r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 5