Het Groene Kniis Noord-Limburg: nieuw telefoonnummer Klantenservice en verhuizing aantal diensten Aannemersbedrijf Zegers - Wismans B.V. Groene Kruis Noord-Limburg Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Eikelenbosserdijk 6 5962 NV Melderslo Telefoon 077 - 3987514 Fax 077 - 3987619 Per 1 december 1997 verhuist de Klantenservice van het Het Groene Kruis Noord-Limburg naar de Sloterbeekstraat 20 in Venlo. Dan wordt ook het nieuwe telefoonnummer (077) 320 95 95 in gebruik genomen. Naast de Klantenservice zullen ook verschillende andere diensten in het nieuwe pand gevestigd worden. De wijzigingen worden in Noord-Limburg bekend gemaakt door de huis-aan-huis verspreiding van De Groene Wegwijzer, een folder met alle belangrijke informatie. Naast de Klantenservice zal ook de Uitleen/Thuiszorgwinkel, die nu gevestigd is aan de Drie Decembersingel in Blerick, naar het pand aan de Sloterbeekstraat verhuizen. De Patiëntenzorg en het cursusbureau krijgen hier eveneens de beschikking over een aantal ruimten. Hierdoor zal de locatie aan de st. Martinusstraat in Venlo worden gesloten. In het nieuwe pand zal daarnaast een zuigelingen- en kleuterbureau van de Jeugdgezondheidszorg worden gevestigd. Dit berekent dat bezoekers van het bureau aan het Onze Lieve Vrouweplein in Venlo zich vanaf 1 december 1997 moeten wenden tot het bureau aan de Sloterbeekstraat. De cursussen zwangerschaps- en postnatale gymnastiek die in het gebouw aan de Vinckenhofstraat werden gegeven, zullen voortaan in de Sloterbeekstraat plaatsvinden. Het Groene Kruis Noord-Limburg vertrouwt erop dat door de centrale huisvesting de dienstverlening verder verbeterd kan worden. Het nieuwe gebouw is comfortabel voor zowel de bezoekers als de medewerkers en is dankzij de ligging in het centrum uitstekend per openbaar vervoer te bereiken. Overigens blijven de Kraamzorg, de diëtisten, ondersteunende diensten en de directie gehuisvest in het districtskantoor aan de Drie Decembersingel 48 in Venlo-Blerick. aluminium ramen en deuren - kunststof ramen en deuren - schuifdeuren - veranda's Horsterweg 315811 AA Castenray. tel0478-571481fax. 0478-571443 GZ

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 14