Castenray 2 door Milsbeek in staat van ontbinding gebracht Theo Arts 1/0.7 - 13 - MILSBEEK3 - CASTENRAY 2 9-0(3-0) Doelpunten: 32. 38. 44. 50. 56. 62. 72. 79. 83. Milsbeek 1-0 t/m 9-0. Aantal toeschouwers: 1. Opstelling: Roel Wismans; John Reynders, John Marcellis, René Arts en Martijn Direks; Freek Wismans; Luc Strijbos (46. Marcel Dinghs Tz), Marco Classens en Freek Kuijpers; Björn Vroemen en Marcel Dinghs Gz. Door KEES JANSMA. 9 5e klasse F - In het verre Milsbeek werd tegen een onnodig hoge nederlaag aangelopen. Na een sterke eerste helft werd Castenray in de tweede aan flarden geschoten. De enige Castenrayse suppor ter zag in het begin een goede pot voetbal. Het eerste kwar tier domineerde het tweede. Milsbeek werd op eigen helft vastgezet en Castenray pro beerde kansen te creëren. Echter het laatste tikje kwam steeds net niet. Langzaam kwam Milsbeek beter in de wedstrijd en begon ook aan voetbal te denken. Geholpen door de erg zwak leidende scheids kwam Milsbeek op voorsprong. Een onterecht toegekende vrije trap gleed bij keeper Roel, gehuurd van het derd en keepend zonder hand schoenen, door de handen. Vlak daarna had Luc, na voor bereidend werk van Marcel de gelijkmaker op z'n schoen maar zijn schot vloog net over de kruising. Daarna verdub belde Milsbeek de voorsprong. Een aanvaller mocht vanaf de middellijn vrij doorlopen op Roel en rondde beheerst af. Marco kreeg een riante moge lijkheid om de aansluittreffer te scoren. De Milsbeker verdedi ging miste een lange pass en Marco kon vrij doorlopen op de keeper. Hij had een schitte rende stift in gedachte maar de uitvoering had hij zich waar schijnlijk anders voorgesteld. Vlak voor rust sloeg Milsbeek de nek van Castenray hele maal doormidden met de derde treffer, wederom vloeiend uit een onjuiste vrije trap. Zinnigs Over de tweede helft valt wei nig zinnigs te zeggen of te wel schrijven. Door slap voetbal van Castenrayse kant liep Milsbeek zeer gemakkelijk uit naar een veel te hoge score. Bekritiseerd Het tweede elftal ontvangt komende zondag de reserves van buurman Oirlo. In deze wedstrijd moet er geprobeerd worden om de zaakjes een beetje op orde te stellen. De laatste plaats is niet de plaats waar dit elftal thuishoort. Er moet rust in de bekritiseerde ploeg komen. Daarnaast moet het elftal ook wat feller gaan strijden en dan overleeft het wel in deze klasse. Aanstaande zondag moet een herboren tweede elftal laten zien wat het kan. Komt allen kijken en steun deze ploeg in barre tij den. Een echte supporter komt ook bij slecht weer en niet alleen als het goed gaat met een ploeg. Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. Begrafenis- en Crematie-onderneming Wij zijn dag en nacht bereikbaar Venraysevveg 104, 5961 AJ Horst Telefoon 077-3987099 Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-550150 Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten Jeanne Stevens Hoofdstraat 44, 5808 AV Oirlo Tel. 0478 - 571709 Vrijdag 8 - 17 uur Zaterdag 8 - 12 uur Woensdag 13-17 uur Donderdag 9 - 17 uur Rode lantaarn voor Twed

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 13