CASTENRAY GRIJPT WEER MIS MARMOFLOOR' Zelf bedacht- Zo gelegd... ARTOFLOOR* fifodh© - 12 - GEBR.WIJNHOVEN Het is soms pijnlijk om het verslag op papier te zetten en de hele wedstrijd weer de revue te moeten laten passeren. Sommige partijen wil je het liefst zo snel mogelijk vergeten. Die van afgelopen zon dag was daar één van. In eerste instantie leek de wedstrijd niks te worden, daarna kreeg Castenray weer hoop, even leek Castenray te winnen en uiteindelijk greep Castenray alles mis In cijfers ziet dit er als volgt uit: SWH - SVC: 1 - 0; 2 - 0; 2 -12 - 2; 2 - 3; 3 - 3; 4 - 3. Een zinderende wedstrijd ging opnieuw verloren, een wedstrijd waar werkelijk alles inzat: spanning, veel doelpunten en alle kleuren kaarten. Dit verloop was te danken aan de offensieve instelling van beide teams die de ene na de andere kans creëerde. De wedstrijd kende 90 minuten lang een zeer hoog tempo, al kon Castenray dat tempo pas na 10 minuten volgen. Voor die tijd scoorde Heibloem 2 keer, maar daarna werd orde op zaken gesteld. Ronnie scoorde de aansluitingstreffer na goed voorbereidend werk van Sander: 2 -1. En de withem- deri gingen de wedstrijd zelfs naar zich toe trekken. Goede combinaties leidde tot goede kansen voor onder andere Ivan en Ronnie. Van de andere kant moet ook vermeld worden dat Heibloem soms akelig dicht bij een treffer was Zo was het de paal en doelman Roger die een tegentreffer in de weg stonden. Ruststand 2 - 1 in het nadeel van Castenray. En eigenlijk ging de wedstrijd na de thee pas echt beginnen. Zeer snel na het eerste fluit signaal van het tweede bedrijf ging Heibloem achterin flink in de fout. Een onnodige terugspeelbal werd door de keeper onnodig opgepakt, vrije trap 12 meter voor het doel. Dit foutje werd vakkundig afgestraft door opnieuw Ronnie die de bal met een droog schot langs de muur en doelman plaatste. Menigeen kreeg toen herinneringsbeelden van 29 september 1996 op z'n net vliezen. Op datzelfde veld werkte Castenray verleden jaar een 2 - 0 achterstand weg die binnen 10 minuten werd opgelopen. Ook toen was de ruststand 2 - 1Zou de geschiedenis zich herhalen? Even leek het erop. Vlak na de gelijkmaker liep Jos Heidens draaiend en kappend het strafschop gebied in. Toen hij de controle over de bal verloor was Sander er als de kippen bij om de 2 - 3 aan te tekenen. Het ging er allemaal nog veel rooskleuriger uitzien toen de gevaarlijke spits twee keer geel (en dus rood) zag na respectievelijk bal wegtrappen en commentaar op de leiding. Daarna volgde nog vele gele kaarten, onder andere voor de Heibloemse grensrechter die het nodig vond om mee te doen met het verbale geweld richting scheidsrechter. Maar Heibloem krabbelde langzaam overeind en maakte het Castenray ook met tien man nog soms erg moeilijk. Castenray daarentegen kreeg veel ruimte om te counteren, maar was daar niet al te succesvol in. De geslepenheid van Heibloem kwam bovenwater toen een speler het Castenrays strafschopgebied binnendrong en zeer handig over het uitgeschoven voetje van Sander viel. Straf schop en 3 - 3. En zoals het Castenray toch al niet gegund is werd nog maar eens wat zout op de open wond gestrooid en verscheen de einduitslag van 4 - 3 op het scorebord Een doelpunt overi gens dat nooit op die manier had mogen vallen. Om één of andere reden waren zowat alle verdedi gers weg en ook laatste man John ging waarschijnlijk te zeer in het spel op om vóór die tijd zijn man dekkers daarop te wijzen. Castenray bleek eens te meer weer veel te gretig te zijn. Waarom tevreden zijn met één punt als je er drie kunt hebben? Dat er ook nog een mogelijkheid bestaat om met lege handen naar huis te gaan wil er in het heetst van de strijd niet in. Ook met hard werken kan een team degraderen Het wordt tijd om de zaakjes wat slimmer aan te pakken Een korte terugblik op de eerste helft van de competitie die hiermee is afgerond 9 x verlies, 2 x gelijk en 2 x gewonnen Castenray kreeg 28 tegentreffers en scoorde zelf 17 keer. Dat laatste is opvallend veel gezien het aantal punten, bijna 1,5 goal per wedstrijd. Daar ligt het dus niet aan. Topscorer is overigens Ivan met 7 treffers. Zondag start de tweede competitiehelft tegen D I S DIS Linoleum van absolute topkwaliteit ts nu bijzonder eenvoudig te installeren. Want Mannofloor en Artofloor zijr. praktische voorgeJijmde panelen van 120 cm bij 24 cm met respectievelijk Marmoleum en Artoteum. Al je unieke ideeën over wonen zijn dankzij de handige legconstructie op eike ondervtoer (hout en beton) toe te passen. Eindresultaat; een stabiele, zwevende ünoteurrwloefbedekking. Als fe meer wilt watert over Marmofioor or Artofloor, wij adviseren je graag en hebben a/te informatie voor /e kJaartiggen. INfEfttëURVERZCHGING 20NWEWNG WJNSTST OF RAAIEN CONFETTI OECOR ar ,t.V. Tat«r?4t4 1»«7

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 12