Ontdek de Fluwelen bekoring van Hew Velvets. New Velvets Ontdek de bekoring van fluwelen zachtheid. Van soepelvallende stoffen met prachtige kleuren. Laat u vervoeren door New Velvets. Met dessins en tinten die schitteren van schoonheid. Voelen is geloven. Zien is genieten. Langskomen is uzelf overtuigen! 6EBR.WIJNHOVEN j I Dè stoffen. Dè ideeën. Uw inspiratie. Fanfare Dorpsklank Repetitie Donderdag 20 november 20.00 uur repetitie in De Wis We rekenen op een grote opkomst in verband met de laatste voorbereidingen op de H. Mis van a.s. zaterdag. Agenda Zaterdag 22 nov. opluistering H. Mis. Aansluitend vanaf 20.15 uur bij Chinees restaurant voor gezamenlijke maaltijd! Maandag 24 november bestuursvergadering bij N. Emonts. Zondag 30 november intocht St. Nicolaas, vanaf 14.15 uur. Vrijdag 19 december serenade Zilveren Bruidspaar Classens. Zondag 21 december Kerstconcert. Muziekschool De cursus aan de Muziekschool loopt eind dit jaar af. De opgaven voor het nieuwe cursusjaar dienen vóór 6 december te gebeuren. Binnenkort zullen alle cursisten en/of ouders benaderd worden met de vraag of in 1998 wederom de opleiding via de Muziekschool Venray wordt voortgezet. We bevelen dat uiteraard van harte aan! De kosten bedragen (mits jonger dan 18 jaar en wonend in de Gemeente Venray) voor het cursusjaar 1998 f299,75. De fanfare neemt daarvoor t/m het B-diploma 50% van voor haar rekening. Doen dus die opleiding!!! Voor meer informatie en/of vragen kan men bij ondergetekende terecht. Ook volwassenen zijn natuurlijk in de gelegenheid zich op te geven voor een hafa-cursus. Bent u geïnteresseerd, neem dan contact op met P. van Wegberg, tel. 571762. - 10 - A INTERIEURVERZORGING £P-^CJ ZONWERING i KUNSTSTOFRAMEN CONFETTI DECOR AMERICA 8.V. Ttl: 077-*M 12 87 by

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 10